Škrtica.
640 L, Bespoke AI Frižider SBS sa AI Energy režimom

640 L, Bespoke AI Frižider SBS sa AI Energy režimom

Kategorija: Frižideri

od 2.426 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.426 KM (najviša uporediva 2.929 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 2.426 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 2.426 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 2.501 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 2.560 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 2.600 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.929 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 2.929 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 30. 9. 2026. 3.098 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-RS70F64KETEO
BojaAmerički
BrendSamsung
KompletAmerički
No FrostDa
Dimenzije178,4 cm
Garancija60M
Na stanju4
KategorijaFrižideri
ProizvođačSamsung
Zapremina (l)640 lit
Dimenzije (mm)912 x 1784 x 726 (mm)
Tip frižideraSamostojeći
Brzina čitanjaE
Energetska KlasaE
Energetska klasaE
Izvorna kategorijaFrizideri
Broj stranica za ispisMATT DOI METAL

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Nabavi.ba2.600 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.929 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.560 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.929 KM
28. 10. 2026.eKstore2.501 KM
28. 10. 2026.PC Market2.426 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba2.600 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.929 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.560 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.929 KM
27. 10. 2026.eKstore2.501 KM
27. 10. 2026.PC Market2.426 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.560 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.929 KM
26. 10. 2026.PC Market2.426 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.929 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba2.600 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.929 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.560 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.253 KM
25. 10. 2026.eKstore2.501 KM
25. 10. 2026.PC Market2.426 KM
24. 10. 2026.Nabavi.ba2.600 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.929 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers2.560 KM
24. 10. 2026.Biscomm2.253 KM
24. 10. 2026.PC Market2.426 KM
24. 10. 2026.eKstore2.501 KM
23. 10. 2026.Nabavi.ba2.600 KM
23. 10. 2026.A1 Team2.929 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers2.560 KM
23. 10. 2026.Biscomm2.253 KM
23. 10. 2026.eKstore2.501 KM
23. 10. 2026.PC Market2.426 KM
22. 10. 2026.Nabavi.ba2.600 KM
22. 10. 2026.A1 Team2.929 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers2.560 KM
22. 10. 2026.eKstore2.501 KM
22. 10. 2026.Biscomm2.253 KM
22. 10. 2026.PC Market2.426 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.