Škrtica.
ACER Aspire Lite laptop AL15-45P-R3PJ/512GB

ACER Aspire Lite laptop AL15-45P-R3PJ/512GB

Kategorija: Laptopi · Brend: Acer

od 1.149 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.149 KM (najviša uporediva 1.289 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.149 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.157 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.195 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.289 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.149 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.149 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.149 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.149 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.210 KM Kupi

Specifikacije

BrandAcer
Garancija24 mjeseca
ProizvođačAcer
Izvorna kategorijaLaptopi

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.149 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.289 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.157 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
28. 10. 2026.Igre.ba1.149 KM
28. 10. 2026.ProComp1.210 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.149 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.149 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba1.149 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
27. 10. 2026.ProComp1.210 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.157 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.289 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.149 KM
27. 10. 2026.Igre.ba1.149 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba1.149 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba1.149 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba1.149 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.289 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.157 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
26. 10. 2026.Igre.ba1.149 KM
26. 10. 2026.ProComp1.210 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba1.149 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba1.149 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba1.149 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.149 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.157 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
25. 10. 2026.ProComp1.210 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.289 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.149 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba1.149 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba1.149 KM
25. 10. 2026.Igre.ba1.149 KM
25. 10. 2026.Laptopi.ba1.149 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.195 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.149 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.289 KM
24. 10. 2026.Igre.ba1.149 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.