Škrtica.
Acer Aspire SFF 7430U 8 512Ryzen 5 7430U,8GB DDR so-dimm,512GB,No os, Wlan, WL periferija,HDMI,DP

Acer Aspire SFF 7430U 8 512Ryzen 5 7430U,8GB DDR so-dimm,512GB,No os, Wlan, WL periferija,HDMI,DP

Kategorija: Ostalo · Brend: Acer

od 1.264 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.264 KM (najviša uporediva 1.521 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.264 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.275 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.330 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.340 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 1.409 KM Kupi
Ekutak Na stanju 28. 10. 2026. 1.409 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.429 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.521 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.346 KM Kupi

Specifikacije

ean4711721078488
BrandAcer
BrendAcer
Garancija12M
PC namjenaPoslovni/Home/Office
ProizvođačAcer
Garancija-olx12
Izvorna kategorijaKonfiguracije

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.346 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.340 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.275 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.521 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.330 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.409 KM
28. 10. 2026.Ekutak1.409 KM
28. 10. 2026.eKstore1.264 KM
27. 10. 2026.ProComp1.346 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.275 KM
27. 10. 2026.eKstore1.264 KM
27. 10. 2026.MegaTechno1.409 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.521 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.340 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.330 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.409 KM
26. 10. 2026.ProComp1.346 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.275 KM
26. 10. 2026.MegaTechno1.409 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.521 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.330 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.409 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.340 KM
26. 10. 2026.eKstore1.264 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.275 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.521 KM
25. 10. 2026.ProComp1.346 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
25. 10. 2026.eKstore1.264 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.170 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.340 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.409 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.330 KM
25. 10. 2026.Ekutak1.409 KM
24. 10. 2026.ProComp1.346 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
24. 10. 2026.eKstore1.264 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.