Škrtica.
Acer projektor X1528Ki FullHD

Acer projektor X1528Ki FullHD

Kategorija: Ostalo · Brend: Acer

od 1.410 KM

Ponude iz 13 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.410 KM, ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (13)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.410 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 26. 10. 2026. 1.427 KM Kupi
PC Market Na stanju 26. 10. 2026. 1.455 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 26. 10. 2026. 1.489 KM Kupi
Ekutak Na stanju 26. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 26. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 1.597 KM Kupi
A1 Team Na stanju 26. 10. 2026. 1.599 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.549 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.549 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.549 KM Kupi
Imtec Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.567 KM Kupi

Specifikacije

PNMR.JW011.001
ean4711121101328
BrandAcer
BrendAcer
Barkod4711121101328
Garancija2 godine
ProizvođačAcer
Garancija-olx24
Grupa proizvodaPROJEKTORI
Izvorna kategorijaProjektori i oprema > Tehnika i elektronika > Tv, foto i video
Količina na stanju10

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Imtec1.567 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.427 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba1.549 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.489 KM
26. 10. 2026.MegaTechno1.499 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba1.549 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.499 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba1.549 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.597 KM
26. 10. 2026.PC Market1.455 KM
26. 10. 2026.eKstore1.499 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.597 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.427 KM
25. 10. 2026.Imtec1.567 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.309 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.499 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.489 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba1.549 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba1.549 KM
25. 10. 2026.PC Market1.455 KM
25. 10. 2026.eKstore1.499 KM
25. 10. 2026.Ekutak1.499 KM
25. 10. 2026.Laptopi.ba1.549 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.309 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.489 KM
24. 10. 2026.MegaTechno1.499 KM
24. 10. 2026.Monitori.ba1.549 KM
24. 10. 2026.Printeri.ba1.549 KM
24. 10. 2026.PC Market1.455 KM
24. 10. 2026.eKstore1.499 KM
24. 10. 2026.Ekutak1.499 KM
24. 10. 2026.Laptopi.ba1.549 KM
24. 10. 2026.Imtec1.567 KM
23. 10. 2026.Imtec1.567 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.309 KM
23. 10. 2026.eKstore1.499 KM

Povezani proizvodi