Škrtica.
AMD Ryzen 7 9800X3D AM5 BOX8 cores,16 threads,4.7GHz96MB L3,120W,bez hladnjaka

AMD Ryzen 7 9800X3D AM5 BOX8 cores,16 threads,4.7GHz96MB L3,120W,bez hladnjaka

Kategorija: Ostalo · Brend: AMD

od 1.030 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.030 KM, ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Na stanju 24. 10. 2026. 1.030 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 8. 8. 2026. 1.040 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 29. 10. 2026. 1.092 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.129 KM Kupi
Biscomm Na stanju 29. 10. 2026. 1.158 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 19. 10. 2026. 1.188 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.229 KM Kupi
Ekutak Na stanju 29. 10. 2026. 1.284 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 1.181 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 29. 10. 2026. 1.061 KM Kupi

Specifikacije

PN100-100001084WOF
ean730143315289
BrandAMD
BrendAMD
Barkod730143315289
SocketAM5
CPU tipRyzen 7
GrafikaDa
MemorijaRyzen
Garancija36M
Frekvencija4.7GHz
Broj jezgara8
ProizvođačAMD
Garancija-olx36
Keš memorija96M
Tip procesoraRYZEN 7
Grupa proizvodaCPU
Model procesoraRyzen
Izvorna kategorijaProcesori
Količina na stanju3
Broj jezgri procesora8
Frekvencija procesora4.7GHz
Maksimalna frekvencija5.2GHz
Maksimalna frekvencija cpu5.2GHz

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.061 KM
29. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
29. 10. 2026.Biscomm1.158 KM
29. 10. 2026.No Limit Technology1.092 KM
29. 10. 2026.Ekutak1.284 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.061 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.092 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.158 KM
28. 10. 2026.eKstore1.129 KM
28. 10. 2026.Ekutak1.284 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.284 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.061 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.158 KM
27. 10. 2026.eKstore1.129 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.092 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.061 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.139 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.158 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.158 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.061 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.139 KM
25. 10. 2026.Biscomm927 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.139 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.061 KM
24. 10. 2026.Biscomm927 KM
24. 10. 2026.PC Market1.030 KM
23. 10. 2026.Biscomm927 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.139 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.061 KM
23. 10. 2026.PC Market1.030 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.139 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.061 KM
22. 10. 2026.PC Market1.030 KM
22. 10. 2026.Biscomm927 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.139 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions1.061 KM
21. 10. 2026.Biscomm927 KM
21. 10. 2026.PC Market1.030 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.