Škrtica.
AMD Ryzen 9 9950X3D AM5 BOX16 cores,32 threads,4.3GHz,128MB L3,170W,bez hladnjaka

AMD Ryzen 9 9950X3D AM5 BOX16 cores,32 threads,4.3GHz,128MB L3,170W,bez hladnjaka

Kategorija: Ostalo · Brend: AMD

od 1.357 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.357 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Biscomm Na stanju 28. 9. 2026. 1.357 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 8. 8. 2026. 1.522 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.530 KM Kupi
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.612 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.643 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.694 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.809 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.896 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 25. 9. 2026. 1.995 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.667 KM Kupi

Specifikacije

PN100-100000719WOF
TDP170 W
ean730143315555
BrandAMD
BrendAMD
Barkod730143315555
SocketAM5
pa_cpuAMD Ryzen 9
Artikal100-100000719WOF
CPU tipRyzen 9
EAN Kod730143315555
GrafikaDa
MemorijaDa
Garancija3 godine
Turbo Takt5.70 Ghz
Broj jezgri16
Frekvencija4.3GHz
PriključakAM5
Broj jezgara16
Naziv JezgraGranite Ridge
ProizvođačAMD
Garancija-olx36
Tip PakovanjaBox
Tip ProizvodaCPU Desktop
Broj Threadova32
KarakteristikeAES instructions<br/>Streaming SIMD Extensions<br/>Streaming SIMD Extensions 2<br/>Streaming SIMD Extensions 3<br/>Streaming SIMD Extensions 4.1<br/>Streaming SIMD Extensions 4.2<br/>Streaming SIMD Ex
Grupa proizvodaCPU
Model procesoraRyzen
Tipovi MemorijeDDR5
Skup Instrukcija64 bit
Grafički AdapterAMD Radeon Graphics
Izvorna kategorijaProcesori
Komada U Pakovanju1
L2 Cache Veličina16 MB
L3 Cache Veličina128 MB
Pakovanja U Kutiji4
Visina Kutije (mm)148 mm
Dužina Kutije (mm)138 mm
Količina na stanju3.0000
Radni Sat Procesora4.30 GHz
Širina Kutije (mm)380 mm
Broj jezgri procesora16
Frekvencija procesora4.3GHz
Visina Pakovanja (mm)125 mm
Dužina Pakovanja (mm)125 mm
Maksimalna frekvencija5.7Ghz
Širina Pakovanja (mm)35 mm
Tehnologija Proizvodnje4 nm
Bruto Težina Kutije (kg)0.66 kg
Podržane Brzine Memorije3600MHz(PC5-28800)/5600MHz(PC5-44800)
Maksimalna frekvencija cpu5.7Ghz
Neto Težina Pakovanja (kg)0.11 kg
Osnovna Frekvencija Grafike2200 MHz
Podržani Memorijski Kanali2
Bruto Težina Pakovanja (kg)0.17 kg
Povrat Proizvoda U GarancijiYes
Trajanje Garancije (Mjeseci)36 month(s)
Maksimalna Veličina Memorije192GB
Kriteriji Validacije GarancijeSerial Number
Maksimalan Broj PCI Express Linija28

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team1.809 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.694 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.612 KM
28. 10. 2026.PC Market1.643 KM
28. 10. 2026.Ekutak1.896 KM
28. 10. 2026.eKstore1.530 KM
28. 10. 2026.ProComp1.667 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.809 KM
27. 10. 2026.eKstore1.530 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.612 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.694 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.896 KM
27. 10. 2026.PC Market1.643 KM
27. 10. 2026.ProComp1.667 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.809 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.694 KM
26. 10. 2026.ProComp1.667 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.896 KM
26. 10. 2026.eKstore1.530 KM
26. 10. 2026.PC Market1.643 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.809 KM
25. 10. 2026.eKstore1.530 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.694 KM
25. 10. 2026.PC Market1.643 KM
25. 10. 2026.Ekutak1.896 KM
25. 10. 2026.ProComp1.667 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.809 KM
24. 10. 2026.eKstore1.530 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.694 KM
24. 10. 2026.Ekutak1.896 KM
24. 10. 2026.PC Market1.508 KM
24. 10. 2026.ProComp1.667 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.809 KM
23. 10. 2026.eKstore1.530 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.694 KM
23. 10. 2026.Ekutak1.896 KM
23. 10. 2026.PC Market1.508 KM
23. 10. 2026.ProComp1.667 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.809 KM
22. 10. 2026.eKstore1.530 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.