Škrtica.
Aparat za kafu DELONGHI EC9455.M EX:2 La Specialista Touch

Aparat za kafu DELONGHI EC9455.M EX:2 La Specialista Touch

Kategorija: Mali kućanski aparati · Brend: Delonghi

od 1.577 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.577 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
IMEL Shop Na stanju 16. 10. 2026. 1.577 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 7. 8. 2026. 1.608 KM Kupi
PC Market Na stanju 24. 10. 2026. 1.659 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 16. 10. 2026. 1.731 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.999 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 17. 10. 2026. 2.120 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.426 KM Kupi
Fontele.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.350 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.360 KM Kupi
Tehnomag Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.100 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.959 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.429 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-0132126126
Boja24 mjeseca
BrendDelonghi
Komplet24 mjeseca
Dimenzije319 x 400 x 367 mm
Garancija2L
Na stanju10
KategorijaAparati za kafu
ProizvodjacDeLONGHI
ProizvođačDelonghi
Tip_proizvodaAPARAT ZA KAFU
Brzina čitanjaMetal
Izvorna kategorijaAparati za kafu > Kućanski aparati > Mali kućanski aparati
Broj stranica za ispis1,8 L

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Biscomm2.426 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.429 KM
28. 10. 2026.eKstore1.999 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.959 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.360 KM
28. 10. 2026.Fontele.ba1.350 KM
28. 10. 2026.Tehnomag2.100 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.360 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.959 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.429 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.426 KM
27. 10. 2026.eKstore1.999 KM
27. 10. 2026.Fontele.ba1.350 KM
27. 10. 2026.Tehnomag2.100 KM
26. 10. 2026.ABC Shop1.360 KM
26. 10. 2026.Fontele.ba1.350 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.426 KM
26. 10. 2026.Tehnomag2.100 KM
26. 10. 2026.eKstore1.999 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.426 KM
25. 10. 2026.ABC Shop1.360 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.959 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.429 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.866 KM
25. 10. 2026.eKstore1.999 KM
25. 10. 2026.Fontele.ba1.350 KM
25. 10. 2026.Tehnomag2.100 KM
24. 10. 2026.ABC Shop1.360 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.959 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.429 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.866 KM
24. 10. 2026.PC Market1.659 KM
24. 10. 2026.eKstore1.999 KM
24. 10. 2026.Fontele.ba1.350 KM
24. 10. 2026.Tehnomag2.100 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.959 KM
23. 10. 2026.A1 Team2.429 KM
23. 10. 2026.eKstore1.999 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.866 KM
23. 10. 2026.PC Market1.659 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.