Škrtica.
Apple iPhone 17 256GB Only eSim Black

Apple iPhone 17 256GB Only eSim Black

Kategorija: Mobiteli i pametni telefoni · Brend: Apple

od 1.999 KM

Ponude iz 31 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.999 KM (najviša uporediva 3.426 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (31)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.999 KM Kupi
Hdshop Na stanju 15. 8. 2026. 2.019 KM Kupi
Mobiteli.ba Na stanju 18. 8. 2026. 2.020 KM Kupi
BG-Elektronik Na stanju 28. 10. 2026. 2.030 KM Kupi
Kupix Na stanju 28. 10. 2026. 2.099 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.099 KM Kupi
Mobilnitelefoni Na stanju 28. 10. 2026. 2.099 KM Kupi
Mobishop Na stanju 28. 10. 2026. 2.115 KM Kupi
Mobitech Na stanju 28. 10. 2026. 2.140 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 2.180 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 2.199 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.333 KM Kupi
MobilMD Na stanju 24. 10. 2026. 2.500 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 2.832 KM Kupi
eKstore Na stanju 14. 10. 2026. 3.119 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 22. 7. 2026. 3.190 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 3.426 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 14. 8. 2026. 3.600 KM Kupi
Imtec Dostupnost nepoznata 3. 8. 2026. 1.920 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 13. 7. 2026. 2.058 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.099 KM Kupi
Domod Dostupnost nepoznata 2. 8. 2026. 2.099 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.099 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.099 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 17. 7. 2026. 2.231 KM Kupi
Fontele.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.299 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.670 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.000 KM Kupi
Omega Web Shop Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.099 KM Kupi
MediaMax Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.176 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.519 KM Kupi

Specifikacije

ean4549995649154
BojaCrna
BrandApple
BrendApple
MarkaApple
PartNo17 256GB Black
Mob SIMeSIM
Pohrana256GB
ProcesorA18
RAM (GB)8GB
pa_brandApple
Garancija24 mjeseca
Mob senzoriAkcelerometar, Barometar, Compass, Face ID, Virtuelna detekcija blizine, Žiroskop
ProizvodjacApple
Sistem (OS)iOS
Mob baterija3692 mAh
Pohrana (GB)256
ProizvođačApple
Boja mobitelaCrna
Brend (marka)Iphone
Garancija-olx12
Mob OS filteriOS, Nema
Model telefonaiPhone 17
Mob RAM memorija8 GB
Mob zadnje kamere48 MP
Izvorna kategorijaMobilni telefoni > Apple
Zadnja kamera (MP)48MP
Mob interna memorija256 GB
Mob veličina zaslona6.3"
Veličina ekrana (inch)6.1"

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.519 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.439 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.317 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.519 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.180 KM
28. 10. 2026.Biscomm3.426 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.439 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.216 KM
28. 10. 2026.Ekutak2.333 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.468 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.786 KM
28. 10. 2026.Ekutak2.267 KM
28. 10. 2026.BG-Elektronik2.030 KM
28. 10. 2026.Mobishop2.115 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH2.670 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.519 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.439 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.210 KM
28. 10. 2026.Biscomm3.426 KM
28. 10. 2026.ABC Shop3.000 KM
28. 10. 2026.Mobilnitelefoni2.099 KM
28. 10. 2026.DStore2.099 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.317 KM
28. 10. 2026.Mobitech2.140 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba2.832 KM
28. 10. 2026.Ekutak2.333 KM
28. 10. 2026.Omega Web Shop2.099 KM
28. 10. 2026.MediaMax2.176 KM
28. 10. 2026.PC Market1.999 KM
28. 10. 2026.Kupix2.099 KM
28. 10. 2026.Techno Shop2.099 KM
28. 10. 2026.Genelec2.099 KM
28. 10. 2026.Fontele.ba2.299 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.519 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
27. 10. 2026.Biscomm3.426 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.439 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.