Škrtica.
Apple iPhone 17 Pro Max eSim 512GB Silver

Apple iPhone 17 Pro Max eSim 512GB Silver

Kategorija: Mobiteli i pametni telefoni · Brend: Apple

od 3.330 KM

Ponude iz 16 trgovina. Najniža dostupna cijena: 3.330 KM (najviša uporediva 4.573 KM), ažurirano 27. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (16)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Mobishop Na stanju 27. 10. 2026. 3.330 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 27. 10. 2026. 3.366 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 27. 10. 2026. 3.601 KM Kupi
Mobiteli.ba Dostupnost nepoznata 18. 8. 2026. 3.730 KM Kupi
Mobilnitelefoni Na stanju 27. 10. 2026. 3.799 KM Kupi
MobilMD Na stanju 27. 10. 2026. 3.800 KM Kupi
Mobitech Na stanju 27. 10. 2026. 4.250 KM Kupi
Biscomm Na stanju 27. 10. 2026. 4.481 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 27. 10. 2026. 4.573 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 27. 10. 2026. 3.396 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 27. 10. 2026. 3.400 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 27. 10. 2026. 3.499 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 27. 10. 2026. 3.829 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 27. 10. 2026. 3.900 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 27. 10. 2026. 4.206 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 27. 10. 2026. 4.489 KM Kupi

Specifikacije

BojaSrebrena
BrandApple
MarkaApple
PartNoApple iP
Pohrana512GB
ProcesorA19
RAM (GB)12
Garancija1 godina
Sistem (OS)iOS
Pohrana (GB)512
ProizvođačApple
Boja mobitelaSrebrna
Brend (marka)Iphone
Garancija-olx12
Model telefonaiPhone 17 Pro Max
Izvorna kategorijaMOBITELI > MOBITELI APPLE
Zadnja kamera (MP)48MP
Mob interna memorija512 GB
Veličina ekrana (inch)6.7"

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
27. 10. 2026.A1 Team4.489 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.489 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
27. 10. 2026.Mobishop3.330 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.489 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.489 KM
27. 10. 2026.ProComp3.396 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
27. 10. 2026.Mobishop3.420 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH3.900 KM
27. 10. 2026.Genelec3.499 KM
27. 10. 2026.ABC Shop3.829 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology3.366 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions4.206 KM
27. 10. 2026.Mobitech4.250 KM
27. 10. 2026.Biscomm4.481 KM
27. 10. 2026.Mobilnitelefoni3.799 KM
27. 10. 2026.Ekutak3.601 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba4.573 KM
27. 10. 2026.MobilMD3.800 KM
27. 10. 2026.DStore3.400 KM
26. 10. 2026.A1 Team4.489 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
26. 10. 2026.A1 Team4.489 KM
26. 10. 2026.ProComp3.396 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
26. 10. 2026.Mobishop3.420 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH3.900 KM
26. 10. 2026.Genelec3.499 KM
26. 10. 2026.ABC Shop3.829 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology3.366 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions4.206 KM
26. 10. 2026.Mobitech4.250 KM
26. 10. 2026.Biscomm4.481 KM
26. 10. 2026.DStore3.400 KM
26. 10. 2026.Mobilnitelefoni3.799 KM
26. 10. 2026.Ekutak3.601 KM
26. 10. 2026.MobilMD3.800 KM

Povezani proizvodi