Škrtica.
Apple iPhone 17 Pro Max eSim 512GB Silver

Apple iPhone 17 Pro Max eSim 512GB Silver

Kategorija: Mobiteli i pametni telefoni · Brend: Apple

od 3.330 KM

Ponude iz 16 trgovina. Najniža dostupna cijena: 3.330 KM (najviša uporediva 4.573 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (16)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Mobishop Na stanju 28. 10. 2026. 3.330 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 3.366 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.601 KM Kupi
Mobiteli.ba Dostupnost nepoznata 18. 8. 2026. 3.730 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 3.769 KM Kupi
Mobilnitelefoni Na stanju 28. 10. 2026. 3.799 KM Kupi
MobilMD Na stanju 28. 10. 2026. 3.800 KM Kupi
Mobitech Na stanju 28. 10. 2026. 4.250 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 4.481 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 4.573 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.199 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.396 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.400 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.829 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.900 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 4.206 KM Kupi

Specifikacije

BojaSrebrena
BrandApple
MarkaApple
PartNoApple iP
Pohrana512GB
ProcesorA19
RAM (GB)12
Garancija1 godina
Sistem (OS)iOS
Pohrana (GB)512
ProizvođačApple
Boja mobitelaSrebrna
Brend (marka)Iphone
Garancija-olx12
Model telefonaiPhone 17 Pro Max
Izvorna kategorijaMOBITELI > MOBITELI APPLE
Zadnja kamera (MP)48MP
Mob interna memorija512 GB
Veličina ekrana (inch)6.7"

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
28. 10. 2026.Genelec3.199 KM
28. 10. 2026.A1 Team4.489 KM
28. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
28. 10. 2026.A1 Team4.489 KM
28. 10. 2026.ProComp3.396 KM
28. 10. 2026.Mobishop3.330 KM
28. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH3.900 KM
28. 10. 2026.Genelec3.499 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology3.366 KM
28. 10. 2026.Biscomm4.481 KM
28. 10. 2026.ABC Shop3.829 KM
28. 10. 2026.Mobilnitelefoni3.799 KM
28. 10. 2026.DStore3.400 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions4.206 KM
28. 10. 2026.Mobitech4.250 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba4.573 KM
28. 10. 2026.Ekutak3.601 KM
28. 10. 2026.MobilMD3.800 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.489 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.489 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
27. 10. 2026.Mobishop3.330 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.489 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.489 KM
27. 10. 2026.ProComp3.396 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.769 KM
27. 10. 2026.Mobishop3.420 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH3.900 KM
27. 10. 2026.Genelec3.499 KM
27. 10. 2026.ABC Shop3.829 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology3.366 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions4.206 KM
27. 10. 2026.Mobitech4.250 KM
27. 10. 2026.Biscomm4.481 KM
27. 10. 2026.Mobilnitelefoni3.799 KM
27. 10. 2026.Ekutak3.601 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.