Škrtica.
APPLE iPhone 18 Pro, 256GB, Burgundy

APPLE iPhone 18 Pro, 256GB, Burgundy

Kategorija: Mobiteli i pametni telefoni · Brend: Apple

od 3.195 KM

Ponude iz 17 trgovina. Najniža dostupna cijena: 3.195 KM (najviša uporediva 3.997 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (17)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Mobishop Na stanju 28. 10. 2026. 3.195 KM Kupi
Mekline Na stanju 25. 10. 2026. 3.249 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 3.264 KM Kupi
Omega Web Shop Na stanju 28. 10. 2026. 3.285 KM Kupi
MobilMD Na stanju 28. 10. 2026. 3.450 KM Kupi
MediaMax Na stanju 28. 10. 2026. 3.476 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 3.997 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 9. 2026. 4.200 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.099 KM Kupi
Fontele.ba Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 3.159 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.290 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.299 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.369 KM Kupi
Tehnomag Dostupnost nepoznata 23. 10. 2026. 3.370 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 3.099 KM Kupi
Ekutak Nema na stanju 28. 10. 2026. 3.267 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 3.999 KM Kupi

Specifikacije

BojaCrvena
BrandApple
BrendApple
ModelApple iPhone 18 Pro
KameraStražnja: 48MP Pro Fusion sistem kamera
Zaslon6,3″ Super Retina XDR zaslon
Memorija256GB
ProcesorA20 Pro
RAM (GB)8
Garancija1 godina
Povezivost5G
Sistem (OS)iOS
Pohrana (GB)256
ProizvođačApple
Garancija-olx12
Izvorni nazivApple iPhone 18 Pro 256GB Burgundy
Tip proizvodaPametni telefon
Model telefonaiPhone 18 Pro
Izvorna kategorijaMobilni telefoni > Telefoni i oprema
Zadnja kamera (MP)48MP
Mob interna memorija256 GB
Politika povezivanjaSamo identičan puni naziv; sačuvane konfiguracije i varijante
Veličina ekrana (inch)6.3"

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ABC Shop3.290 KM
28. 10. 2026.ABC Shop3.500 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology3.264 KM
28. 10. 2026.ABC Shop3.290 KM
28. 10. 2026.Biscomm3.997 KM
28. 10. 2026.Mobishop3.195 KM
28. 10. 2026.A1 Team3.999 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.099 KM
28. 10. 2026.Ekutak3.267 KM
28. 10. 2026.MediaMax3.476 KM
28. 10. 2026.MobilMD3.450 KM
28. 10. 2026.Omega Web Shop3.285 KM
28. 10. 2026.ABC Shop3.500 KM
28. 10. 2026.DStore3.299 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH3.369 KM
28. 10. 2026.Genelec3.099 KM
27. 10. 2026.ABC Shop3.290 KM
27. 10. 2026.Mobishop3.195 KM
27. 10. 2026.ABC Shop3.500 KM
27. 10. 2026.ABC Shop3.290 KM
27. 10. 2026.ABC Shop3.500 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH3.369 KM
27. 10. 2026.ABC Shop3.290 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology3.264 KM
27. 10. 2026.Biscomm3.997 KM
27. 10. 2026.Mobishop3.105 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.999 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.099 KM
27. 10. 2026.Genelec3.099 KM
27. 10. 2026.Ekutak3.267 KM
27. 10. 2026.MediaMax3.476 KM
27. 10. 2026.Omega Web Shop3.285 KM
27. 10. 2026.MobilMD3.450 KM
27. 10. 2026.ABC Shop3.500 KM
27. 10. 2026.DStore3.299 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH3.369 KM
26. 10. 2026.MediaMax3.449 KM
26. 10. 2026.ABC Shop3.290 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology3.264 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.997 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.