Škrtica.
APPLE iPhone 18 Pro, 512GB, Burgundy

APPLE iPhone 18 Pro, 512GB, Burgundy

Kategorija: Mobiteli i pametni telefoni · Brend: Apple

od 3.780 KM

Ponude iz 14 trgovina. Najniža dostupna cijena: 3.780 KM (najviša uporediva 5.139 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (14)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Mobishop Na stanju 28. 10. 2026. 3.780 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 3.825 KM Kupi
Mekline Na stanju 25. 10. 2026. 3.849 KM Kupi
MediaMax Na stanju 28. 10. 2026. 3.887 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 5.139 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 23. 10. 2026. 5.400 KM Kupi
eKstore Na stanju 22. 10. 2026. 5.400 KM Kupi
Fontele.ba Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 3.759 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.949 KM Kupi
Tehnomag Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.950 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 4.155 KM Kupi
AT Store Nema na stanju 25. 10. 2026. 3.899 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 4.824 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 5.139 KM Kupi

Specifikacije

BojaBurgundy
BrandApple
BrendApple
ModelApple iPhone 18 Pro
KameraStražnja: 48MP Pro Fusion sistem kamera
Zaslon6,3″ Super Retina XDR zaslon
Memorija512GB
ProcesorA20 Pro
Garancija24m
Povezivost5G
ProizvođačApple
Izvorni nazivApple iPhone 18 Pro 512GB Burgundy
Tip proizvodaPametni telefon
Izvorna šifra97648492
Izvorna kategorijaMobilni uredjaji > Mobiteli
Politika povezivanjaSamo identičan puni naziv; sačuvane konfiguracije i varijante

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ABC Shop4.155 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology3.825 KM
28. 10. 2026.Biscomm5.139 KM
28. 10. 2026.Mobishop3.780 KM
28. 10. 2026.A1 Team5.139 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions4.824 KM
28. 10. 2026.MediaMax3.887 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH3.949 KM
28. 10. 2026.Tehnomag3.950 KM
27. 10. 2026.Mobishop3.780 KM
27. 10. 2026.Mobishop4.200 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH3.949 KM
27. 10. 2026.ABC Shop4.155 KM
27. 10. 2026.Biscomm5.139 KM
27. 10. 2026.A1 Team5.139 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions4.824 KM
27. 10. 2026.MediaMax3.887 KM
27. 10. 2026.Tehnomag3.950 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH3.949 KM
26. 10. 2026.ABC Shop4.155 KM
26. 10. 2026.Biscomm5.139 KM
26. 10. 2026.A1 Team5.139 KM
26. 10. 2026.MediaMax3.887 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions4.824 KM
26. 10. 2026.Tehnomag3.950 KM
25. 10. 2026.Biscomm5.139 KM
25. 10. 2026.AT Store3.899 KM
25. 10. 2026.Mekline3.849 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH3.949 KM
25. 10. 2026.ABC Shop4.155 KM
25. 10. 2026.Biscomm4.212 KM
25. 10. 2026.A1 Team5.139 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions4.824 KM
25. 10. 2026.MediaMax3.887 KM
25. 10. 2026.Tehnomag3.950 KM
24. 10. 2026.eKupi BiH3.949 KM
24. 10. 2026.ABC Shop4.155 KM
24. 10. 2026.Biscomm4.212 KM
24. 10. 2026.A1 Team5.139 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions4.824 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.