Škrtica.
APPLE Laptop MacBook Air 15.3 M3, 16GB RAM, 512GB SSD, 10C CPU/10C GPU, Midnight, CRO Layout

APPLE Laptop MacBook Air 15.3 M3, 16GB RAM, 512GB SSD, 10C CPU/10C GPU, Midnight, CRO Layout

Kategorija: Laptopi · Brend: Apple

od 3.074 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 3.074 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Dostupnost nepoznata 24. 10. 2026. 3.074 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.158 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.325 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.569 KM Kupi
ITS Com Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.743 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 4.281 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 15. 10. 2026. 2.999 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 13. 7. 2026. 3.499 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 3.860 KM Kupi

Specifikacije

BrendAPPLE
EAN Kod195950696912
EAN kod195950696912
ČipsetSystem on Chip (SoC)
BluetoothBluetooth 6.0
Garancija12 mjeseci
Dijagonala15.3"
Rezolucija2K 1440p
Boja EkranaColor
Boja ekranaColor
Dubina (mm)237.6 mm
ProizvođačApple
Broj GPU Jezgri10
Broj GPU jezgri10
CPU Broj Jezgri10
Gustina Piksela224 ppi
Gustina piksela224 ppi
Nazivna Težina1.51 kg
Broj jezgri CPU-a10
Broj Power Portova1
Kapacitet baterije66.5 WHr
Komada U Pakovanju1
Mogućnosti EkranaLED Backlight <br/>Wide Color Gamut (P3) <br/>500 nits Brightness <br/>True Tone technology <br/>1 Billion Colors <br/>Liquid Retina display
Način Audio IzlazaStereo
Broj Efficient Jezgri6
Broj efficient jezgri6
Dužina Pakovanja (mm)384 mm
Dužina pakovanja (mm)384 mm
Lokalizacija TastatureCroatian
Broj Performance Jezgri4
Broj performance jezgri4
Broj Ugrađenih Baterija1
Broj ugrađenih baterija1
Karakteristike TastatureBacklit Keyboard <br/>Ambient Light Sensor <br/>Force Touch Trackpad <br/>Integrated Touch ID sensor <br/>Magic Keyboard <br/>Force Click <br/>Accelerators <br/>Pressure-Sensitive Drawing <br/>Multi-T
Karakteristike tastatureBacklit Keyboard <br/>Ambient Light Sensor <br/>Force Touch Trackpad <br/>Integrated Touch ID sensor <br/>Magic Keyboard <br/>Force Click <br/>Accelerators <br/>Pressure-Sensitive Drawing <br/>Multi-T
Kompatibilnost PlatformeMac
Broj Jezgri Neural Engine16
Broj jezgri Neural Engine16
Bruto Težina Kutije (kg)1 kg
Bruto težina kutije (kg)1 kg
Audio/Video KarakteristikeSupport Thunderbolt 4 digital video output <br/>Hardware-accelerated H.264, HEVC, ProRes, and ProRes RAW <br/>Video decode engine <br/>Video encode engine <br/>ProRes encode and decode engine <br/>Sup
Audio/Video karakteristikeSupport Thunderbolt 4 digital video output <br/>Hardware-accelerated H.264, HEVC, ProRes, and ProRes RAW <br/>Video decode engine <br/>Video encode engine <br/>ProRes encode and decode engine <br/>Sup
Minimalna Radna Temperatura10 °C
Neto Težina Pakovanja (kg)2.66 kg
Bruto Težina Pakovanja (kg)2.66 kg
Bruto težina pakovanja (kg)2.66 kg
Maks. Radna Nadmorska Visina10000 ft
Instalirani Operativni SistemApple macOS Tahoe
Instalirani operativni sistemApple macOS Tahoe
Broj priključaka za napajanje1
Kriteriji Validacije GarancijeSerial Number
Maks. Radna Temperatura Okoline35 °C
Maks. Nadmorska Visina Transporta35000 ft
Minimalna Temperatura Skladištenja-25 °C
Maks. Nadmorska Visina Skladištenja15000 ft
Karakteristike Za Manji Uticaj Na OkolišApple’s Zero Waste Program helps suppliers eliminate waste sent to landfill <br/>100% recycled rare earth elements in all magnets <br/>100% recycled tin in multiple printed circuit boards <br/>100% fi
Karakteristike za manji uticaj na okolišApple’s Zero Waste Program helps suppliers eliminate waste sent to landfill <br/>100% recycled rare earth elements in all magnets <br/>100% recycled tin in multiple printed circuit boards <br/>100% fi
Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad)45 °C
Min. Relativna Vlažnost (Bez Kondenzacije)0 %
Maks. Relativna Vlažnost (Bez Kondenzacije)90 %

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team3.569 KM
28. 10. 2026.eKstore3.158 KM
28. 10. 2026.Biscomm4.281 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers3.325 KM
28. 10. 2026.ITS Com3.743 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.569 KM
27. 10. 2026.eKstore3.158 KM
27. 10. 2026.Biscomm4.281 KM
27. 10. 2026.ITS Com3.743 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.569 KM
26. 10. 2026.Biscomm4.281 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.567 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.567 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.569 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.509 KM
24. 10. 2026.A1 Team3.569 KM
24. 10. 2026.Biscomm3.509 KM
24. 10. 2026.PC Market3.074 KM
23. 10. 2026.A1 Team3.569 KM
23. 10. 2026.Biscomm3.509 KM
23. 10. 2026.PC Market3.074 KM
22. 10. 2026.A1 Team3.569 KM
22. 10. 2026.PC Market3.074 KM
22. 10. 2026.Biscomm3.509 KM
21. 10. 2026.A1 Team3.569 KM
21. 10. 2026.PC Market3.074 KM
21. 10. 2026.Biscomm3.509 KM
20. 10. 2026.ProComp3.860 KM
20. 10. 2026.A1 Team3.569 KM
20. 10. 2026.Biscomm3.509 KM
20. 10. 2026.PC Market3.074 KM
20. 10. 2026.ProComp3.860 KM
19. 10. 2026.ProComp3.860 KM
19. 10. 2026.ProComp3.860 KM
18. 10. 2026.ProComp3.860 KM
18. 10. 2026.A1 Team3.569 KM
18. 10. 2026.eKstore3.158 KM
18. 10. 2026.Biscomm3.509 KM
18. 10. 2026.Drinex Computers3.325 KM
18. 10. 2026.ITS Com3.743 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.