Škrtica.
ASUS ExpertBook B1 laptop B1503CVA-S71278

ASUS ExpertBook B1 laptop B1503CVA-S71278

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 1.139 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.139 KM (najviša uporediva 1.210 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.139 KM Kupi
iConnect Na stanju 28. 10. 2026. 1.139 KM Kupi
Trio Na stanju 17. 8. 2026. 1.150 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.157 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.210 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.129 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.139 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.139 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.139 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.139 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.210 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 17. 7. 2026. 1.304 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
RAM16GB
BojaCrna
Disk512GB SSD
BrandAsus
Ekran15.6" 1920 x 1080 FHD display
CPU_NBIntel
pa_cpuIntel Core i3
CPU tipi3
Težina1.64kg
Baterija50Wh 3S1P
Memorija16GB DDR5 RAM
ProcesorIntel Core i3-1315U
Garancija12 mjeseci
TastaturaUS sa osvjetljenjem
Dijagonala15.6"
CPU laptopaIntel
CPU_MODEL_NB1315U
ProizvođačAsus
DISC_TYPE1_NBSSD
Kapacitet diska512GB
pa_rom-memorija512 GB
Dijagonala(inch)15.6
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari
Model procesora laptopa1315U
Tip prvog diska laptopaSSD

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.210 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.139 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.210 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.157 KM
28. 10. 2026.Igre.ba1.139 KM
28. 10. 2026.iConnect1.139 KM
28. 10. 2026.DStore1.129 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.139 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.139 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba1.139 KM
27. 10. 2026.ProComp1.210 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.210 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.139 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.157 KM
27. 10. 2026.iConnect1.139 KM
27. 10. 2026.DStore1.129 KM
27. 10. 2026.Igre.ba1.139 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba1.139 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba1.139 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba1.139 KM
26. 10. 2026.ProComp1.210 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.157 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.210 KM
26. 10. 2026.Igre.ba1.139 KM
26. 10. 2026.iConnect1.139 KM
26. 10. 2026.DStore1.129 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba1.139 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba1.139 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba1.139 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.139 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.157 KM
25. 10. 2026.ProComp1.210 KM
25. 10. 2026.DStore1.129 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.139 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.210 KM
25. 10. 2026.iConnect1.139 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba1.139 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba1.139 KM
25. 10. 2026.Igre.ba1.139 KM
25. 10. 2026.Laptopi.ba1.139 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.