Škrtica.
Asus PG27AQWP-G monitor

Asus PG27AQWP-G monitor

Kategorija: Ostalo · Brend: Asus

od 2.751 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.751 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Biscomm Na stanju 28. 9. 2026. 2.751 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 20. 9. 2026. 2.799 KM Kupi
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 28. 8. 2026. 2.943 KM Kupi
eKstore Na stanju 19. 9. 2026. 3.102 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 20. 9. 2026. 3.125 KM Kupi
Kupi Laptop Na stanju 21. 10. 2026. 3.199 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 22. 9. 2026. 2.939 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 9. 2026. 3.102 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 3.151 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 3.359 KM Kupi
Mitalex Nema na stanju 22. 9. 2026. 3.482 KM Kupi

Specifikacije

BrandAsus
BrendASUS
Ekran26.5" 2560x1440
VrstaOLED
StanjeNovo
Garancija36M
KategorijaMonitori
ProizvođačASUS
Osvježavanje540
Dijagonala(inch)27
Dijagonala (inch)27
Izvorna kategorijaMonitori

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM
24. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM
23. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM
22. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM
21. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM
21. 10. 2026.Kupi Laptop3.199 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM
20. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
20. 10. 2026.Kupi Laptop3.199 KM
19. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
19. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM
19. 10. 2026.Kupi Laptop3.199 KM
18. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
18. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM
18. 10. 2026.Kupi Laptop3.199 KM
17. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
17. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM
17. 10. 2026.Kupi Laptop3.199 KM
16. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM
16. 10. 2026.Kupi Laptop3.199 KM
15. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM
15. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
15. 10. 2026.Kupi Laptop3.199 KM
14. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
14. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM
14. 10. 2026.Kupi Laptop3.199 KM
13. 10. 2026.A1 Team3.359 KM
13. 10. 2026.RedBit Solutions3.151 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.