Škrtica.
ASUS ROG-ASTRAL-RTX5090 32GB GDDR7 BTF OC Edition 512-bit, 2x HDMI, 3x DP

ASUS ROG-ASTRAL-RTX5090 32GB GDDR7 BTF OC Edition 512-bit, 2x HDMI, 3x DP

Kategorija: Ostalo · Brend: Asus

od 8.798 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 8.798 KM, ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Biscomm Na stanju 2. 8. 2026. 8.798 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 2. 8. 2026. 8.999 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 2. 8. 2026. 9.615 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 9.677 KM Kupi
PC Market Na stanju 2. 8. 2026. 9.677 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 24. 7. 2026. 10.000 KM Kupi
eKstore Na stanju 2. 8. 2026. 11.280 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 26. 10. 2026. 10.291 KM Kupi

Specifikacije

PN90YV0NF0-M0NA00
BrandAsus
BrendASUS
Barkod4711636176378
Memorija32GB
VRAM TipGDDR7
GPU BrandNvidia
GPU modelRTX 5090
Garancija36M
Sabirnica512bit
ProizvođačAsus
Grupa proizvodaVGA
Izvorna kategorijaGrafičke karte
Količina na stanju3

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.RedBit Solutions10.291 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions10.291 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions10.291 KM
2. 8. 2026.Biscomm8.798 KM
2. 8. 2026.eKstore11.280 KM
2. 8. 2026.PC Market9.677 KM
2. 8. 2026.RedBit Solutions10.291 KM
2. 8. 2026.MegaTechno8.999 KM
2. 8. 2026.No Limit Technology9.615 KM
2. 8. 2026.CPU Infotech9.677 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.