Škrtica.
ASUS ROG Strix G16 Gaming laptop G614PM-RV169/32GB

ASUS ROG Strix G16 Gaming laptop G614PM-RV169/32GB

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 4.322 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 4.322 KM, ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 21. 10. 2026. 4.322 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 23. 10. 2026. 4.505 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 5. 10. 2026. 4.199 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 14. 9. 2026. 4.255 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 22. 10. 2026. 4.299 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 22. 10. 2026. 4.299 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 22. 10. 2026. 4.299 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 4.362 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 4.299 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 4.839 KM Kupi

Specifikacije

BrandAsus
Garancija24 mjeseca
ProizvođačAsus
Izvorna kategorijaLaptopi

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp4.362 KM
28. 10. 2026.A1 Team4.839 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
28. 10. 2026.ProComp4.362 KM
27. 10. 2026.ProComp4.362 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.839 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
26. 10. 2026.ProComp4.362 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
25. 10. 2026.A1 Team4.839 KM
25. 10. 2026.ProComp4.362 KM
24. 10. 2026.ProComp4.362 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
24. 10. 2026.A1 Team4.839 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers4.505 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
23. 10. 2026.A1 Team4.839 KM
23. 10. 2026.ProComp4.362 KM
22. 10. 2026.ProComp4.362 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers4.505 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
22. 10. 2026.A1 Team4.839 KM
22. 10. 2026.Laptopi.ba4.299 KM
22. 10. 2026.Printeri.ba4.299 KM
22. 10. 2026.Monitori.ba4.299 KM
21. 10. 2026.No Limit Technology4.322 KM
21. 10. 2026.ProComp4.362 KM
21. 10. 2026.Drinex Computers4.505 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
21. 10. 2026.A1 Team4.839 KM
21. 10. 2026.Printeri.ba4.299 KM
21. 10. 2026.Monitori.ba4.299 KM
21. 10. 2026.Laptopi.ba4.299 KM
20. 10. 2026.ProComp4.362 KM
20. 10. 2026.Drinex Computers4.505 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions4.299 KM
20. 10. 2026.A1 Team4.839 KM
20. 10. 2026.No Limit Technology4.322 KM
20. 10. 2026.Printeri.ba4.299 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.