Škrtica.
ASUS TUF A16 Gaming laptop FA608UM-RV015

ASUS TUF A16 Gaming laptop FA608UM-RV015

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 2.999 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.999 KM (najviša uporediva 3.829 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Na stanju 28. 10. 2026. 2.999 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 3.399 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 3.417 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 3.565 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 3.829 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 3.399 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 3.399 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.399 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 3.399 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 3.448 KM Kupi

Specifikacije

CPUAMD
RAM16GB
BrandAsus
CPU tipRyzen 7
GPU BrandNvidia
GPU modelRTX5060
Garancija24 mjeseci
ProizvođačAsus
Kapacitet diska1TB
Dijagonala(inch)16
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp3.448 KM
29. 10. 2026.Monitori.ba3.399 KM
29. 10. 2026.Printeri.ba3.399 KM
29. 10. 2026.Laptopi.ba3.399 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers3.565 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology3.417 KM
28. 10. 2026.A1 Team3.829 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.399 KM
28. 10. 2026.iConnect2.999 KM
28. 10. 2026.Igre.ba3.399 KM
28. 10. 2026.ProComp3.448 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba3.399 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba3.399 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba3.399 KM
27. 10. 2026.ProComp3.448 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers3.565 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.829 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.399 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology3.417 KM
27. 10. 2026.iConnect2.999 KM
27. 10. 2026.Igre.ba3.399 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba3.399 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba3.399 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba3.399 KM
26. 10. 2026.ProComp3.448 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba3.399 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba3.399 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba3.399 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.399 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology3.417 KM
25. 10. 2026.ProComp3.448 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers3.565 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.829 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.399 KM
25. 10. 2026.iConnect2.999 KM
25. 10. 2026.Igre.ba3.399 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba3.399 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba3.399 KM
25. 10. 2026.Laptopi.ba3.399 KM
24. 10. 2026.ProComp3.448 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.