Škrtica.
ASUS TUF F16 Gaming laptop FX607VU-RL048

ASUS TUF F16 Gaming laptop FX607VU-RL048

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 2.049 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.049 KM (najviša uporediva 2.539 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Na stanju 28. 10. 2026. 2.049 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.249 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 2.266 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 2.365 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 2.539 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 17. 7. 2026. 2.161 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.249 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.249 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.249 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.249 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.287 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
RAM16GB
BrandAsus
CPU tipi5
Garancija24 mjeseci
ProizvođačAsus
Kapacitet diska512GB
Dijagonala(inch)16
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.539 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.249 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.365 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.266 KM
28. 10. 2026.iConnect2.049 KM
28. 10. 2026.Igre.ba2.249 KM
28. 10. 2026.ProComp2.287 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba2.249 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba2.249 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba2.249 KM
27. 10. 2026.ProComp2.287 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.249 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.539 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.365 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology2.266 KM
27. 10. 2026.iConnect2.049 KM
27. 10. 2026.Igre.ba2.249 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba2.249 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba2.249 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba2.249 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.365 KM
26. 10. 2026.ProComp2.287 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba2.249 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba2.249 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba2.249 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology2.266 KM
25. 10. 2026.ProComp2.287 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.249 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.539 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.365 KM
25. 10. 2026.iConnect2.049 KM
25. 10. 2026.Igre.ba2.249 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba2.249 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba2.249 KM
25. 10. 2026.Laptopi.ba2.249 KM
24. 10. 2026.ProComp2.287 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.539 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.249 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers2.365 KM
24. 10. 2026.Printeri.ba2.249 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.