Škrtica.
ASUS TUF F16 Gaming laptop FX608JMR-RV141

ASUS TUF F16 Gaming laptop FX608JMR-RV141

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 2.899 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.899 KM (najviša uporediva 3.489 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Na stanju 28. 10. 2026. 2.899 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 3.099 KM Kupi
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.110 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.245 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.489 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 3.099 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 3.099 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 23. 10. 2026. 3.099 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 3.099 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 3.139 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
RAM16GB
BrandAsus
CPU tipi5
GPU BrandNvidia
GPU modelRTX5060
Garancija24 mjeseci
ProizvođačAsus
Kapacitet diska512GB
Dijagonala(inch)16
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp3.139 KM
29. 10. 2026.Monitori.ba3.099 KM
29. 10. 2026.Printeri.ba3.099 KM
29. 10. 2026.Laptopi.ba3.099 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers3.245 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology3.110 KM
28. 10. 2026.A1 Team3.489 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.099 KM
28. 10. 2026.iConnect2.899 KM
28. 10. 2026.ProComp3.139 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba3.099 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba3.099 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba3.099 KM
27. 10. 2026.ProComp3.139 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers3.245 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba3.099 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba3.099 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.489 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.099 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology3.110 KM
27. 10. 2026.iConnect2.899 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba3.099 KM
26. 10. 2026.ProComp3.139 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba3.099 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba3.099 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba3.099 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.099 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology3.110 KM
25. 10. 2026.ProComp3.139 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers3.245 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.489 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.099 KM
25. 10. 2026.iConnect2.899 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba3.099 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba3.099 KM
25. 10. 2026.Laptopi.ba3.099 KM
24. 10. 2026.ProComp3.139 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers3.245 KM
24. 10. 2026.Printeri.ba3.099 KM
24. 10. 2026.Monitori.ba3.099 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.