Škrtica.
ASUS VivoBook 15 laptop M1502NAQ-BQ038

ASUS VivoBook 15 laptop M1502NAQ-BQ038

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 1.399 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.399 KM (najviša uporediva 1.569 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 1.399 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 29. 10. 2026. 1.414 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 29. 10. 2026. 1.460 KM Kupi
A1 Team Na stanju 29. 10. 2026. 1.569 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.399 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.399 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.399 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.399 KM Kupi

Specifikacije

BrandAsus
Garancija12 mjeseci
ProizvođačAsus
Izvorna kategorijaLaptopi

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team1.569 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.399 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers1.460 KM
29. 10. 2026.No Limit Technology1.414 KM
29. 10. 2026.Monitori.ba1.399 KM
29. 10. 2026.Printeri.ba1.399 KM
29. 10. 2026.Igre.ba1.399 KM
29. 10. 2026.Laptopi.ba1.399 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.569 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.399 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.460 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.414 KM
28. 10. 2026.Igre.ba1.399 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.399 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.399 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba1.399 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.460 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba1.399 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba1.399 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.414 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.569 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.399 KM
27. 10. 2026.Igre.ba1.399 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba1.399 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.569 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.414 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.460 KM
26. 10. 2026.Igre.ba1.399 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba1.399 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba1.399 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba1.399 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.399 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.414 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.569 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.399 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.460 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba1.399 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba1.399 KM
25. 10. 2026.Igre.ba1.399 KM
25. 10. 2026.Laptopi.ba1.399 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.