Škrtica.
ASUS VivoBook E1504FA-BQA2865 15.6" 60Hz, Ryzen 3 30, 8GB DDR5, 512GB SSD

ASUS VivoBook E1504FA-BQA2865 15.6" 60Hz, Ryzen 3 30, 8GB DDR5, 512GB SSD

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 1.032 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.032 KM (najviša uporediva 1.229 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Ekutak Na stanju 29. 10. 2026. 1.032 KM Kupi
PC Market Na stanju 29. 10. 2026. 1.084 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 29. 10. 2026. 1.145 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 1.152 KM Kupi
eKstore Na stanju 29. 10. 2026. 1.188 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.222 KM Kupi
Biscomm Na stanju 29. 10. 2026. 1.228 KM Kupi
A1 Team Na stanju 29. 10. 2026. 1.229 KM Kupi

Specifikacije

PN90NB0ZR1-M07H20
CPUAMD
RAM8GB
ean4711636470995
BrendASUS
Barkod4711636470995
CPU tipRyzen 3
NamjenaPoslovni/Home/Office
Garancija24M
ProizvođačAsus
Garancija-olx24
Grupa proizvodaNOTEBOOKS
Kapacitet diska512GB
Dijagonala(inch)15.6
Izvorna kategorijaLaptopi
Količina na stanju10

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.152 KM
29. 10. 2026.eKstore1.188 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers1.145 KM
29. 10. 2026.Biscomm1.228 KM
29. 10. 2026.Ekutak1.032 KM
29. 10. 2026.PC Market1.084 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.152 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.145 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.228 KM
28. 10. 2026.eKstore1.188 KM
28. 10. 2026.PC Market1.084 KM
28. 10. 2026.Ekutak1.032 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.152 KM
27. 10. 2026.eKstore1.188 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.145 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.228 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.032 KM
27. 10. 2026.PC Market1.084 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.145 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.032 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.228 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.152 KM
26. 10. 2026.PC Market1.084 KM
26. 10. 2026.eKstore1.188 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.228 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.152 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.145 KM
25. 10. 2026.eKstore1.188 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.006 KM
25. 10. 2026.Ekutak1.032 KM
25. 10. 2026.PC Market1.084 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.229 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.152 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.006 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.145 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.