Škrtica.
ASUS VivoBook S 14 laptop S5406SA-WH79

ASUS VivoBook S 14 laptop S5406SA-WH79

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 2.539 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.539 KM (najviša uporediva 2.989 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Na stanju 28. 10. 2026. 2.539 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.649 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 2.664 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 2.779 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 2.989 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.649 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.649 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.649 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.649 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
RAM32GB
BrandAsus
CPU tipUltra 7
Garancija12 mjeseci
ProizvođačAsus
Kapacitet diska1TB
Dijagonala(inch)14
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.989 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.649 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.779 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.664 KM
28. 10. 2026.iConnect2.539 KM
28. 10. 2026.Igre.ba2.649 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba2.649 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba2.649 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba2.649 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.779 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba2.649 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba2.649 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology2.664 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.989 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.649 KM
27. 10. 2026.iConnect2.539 KM
27. 10. 2026.Igre.ba2.649 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba2.649 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.989 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology2.664 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.779 KM
26. 10. 2026.iConnect2.539 KM
26. 10. 2026.Igre.ba2.649 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba2.649 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba2.649 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba2.649 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.649 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology2.664 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.989 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.649 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.779 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba2.649 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba2.649 KM
25. 10. 2026.iConnect2.539 KM
25. 10. 2026.Igre.ba2.649 KM
25. 10. 2026.Laptopi.ba2.649 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers2.779 KM
24. 10. 2026.Printeri.ba2.649 KM
24. 10. 2026.Monitori.ba2.649 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.649 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.