Škrtica.
ASUS Zenbook Duo 14 OLED laptop UX8406CA-IS99T

ASUS Zenbook Duo 14 OLED laptop UX8406CA-IS99T

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 4.799 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 4.799 KM (najviša uporediva 5.429 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 4.799 KM Kupi
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 4.845 KM Kupi
iConnect Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 4.999 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 5.050 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 5.429 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 4.799 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 4.799 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 4.889 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 14. 7. 2026. 5.334 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
RAM32GB
BrandAsus
CPU tipUltra Core 9
Garancija12 mjeseci
ProizvođačAsus
Kapacitet diska2TB
Dijagonala(inch)14
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team5.429 KM
28. 10. 2026.ProComp4.889 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions4.799 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology4.845 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers5.050 KM
28. 10. 2026.iConnect4.999 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba4.799 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba4.799 KM
27. 10. 2026.ProComp4.889 KM
27. 10. 2026.A1 Team5.429 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers5.050 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba4.799 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba4.799 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions4.799 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology4.845 KM
27. 10. 2026.iConnect4.999 KM
26. 10. 2026.ProComp4.889 KM
26. 10. 2026.A1 Team5.429 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology4.845 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers5.050 KM
26. 10. 2026.iConnect4.999 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba4.799 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba4.799 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions4.799 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology4.845 KM
25. 10. 2026.ProComp4.889 KM
25. 10. 2026.A1 Team5.429 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions4.799 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers5.050 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba4.799 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba4.799 KM
25. 10. 2026.iConnect4.999 KM
24. 10. 2026.A1 Team5.429 KM
24. 10. 2026.ProComp4.889 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers5.050 KM
24. 10. 2026.Printeri.ba4.799 KM
24. 10. 2026.Monitori.ba4.799 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions4.799 KM
24. 10. 2026.iConnect4.999 KM
23. 10. 2026.ProComp4.889 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.