Škrtica.
ASUS Zenbook UX5406SA-PZ631W 14″ 3K OLED, Ultra 7 256V 16GB DDR5, 512GB, Win11Home, Touch

ASUS Zenbook UX5406SA-PZ631W 14″ 3K OLED, Ultra 7 256V 16GB DDR5, 512GB, Win11Home, Touch

Kategorija: Laptopi · Brend: Asus

od 3.289 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 3.289 KM (najviša uporediva 4.439 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 3.289 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 3.599 KM Kupi
Ekutak Na stanju 28. 10. 2026. 3.732 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 3.825 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 3.930 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 4.135 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 4.167 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 4.439 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 4.003 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel Core Ultra 7
RAM16 GB
ean4711636640862
BrendASUS
NamjenaPoslovni/Home/Office
Garancija24M
ProizvođačAsus
Garancija-olx24
Vrsta grafičkeIntegrisana
Veličina ekrana14"
Operativni sistemWin 11
Izvorna kategorijaLaptopi > Tehnika i elektronika

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team3.289 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions4.167 KM
28. 10. 2026.Biscomm4.439 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers4.135 KM
28. 10. 2026.eKstore3.930 KM
28. 10. 2026.MegaTechno3.599 KM
28. 10. 2026.PC Market3.825 KM
28. 10. 2026.Ekutak3.732 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.289 KM
27. 10. 2026.eKstore3.930 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions4.167 KM
27. 10. 2026.MegaTechno3.599 KM
27. 10. 2026.Biscomm4.439 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers4.135 KM
27. 10. 2026.Ekutak3.732 KM
27. 10. 2026.PC Market3.825 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.289 KM
26. 10. 2026.MegaTechno3.599 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers4.135 KM
26. 10. 2026.Ekutak3.732 KM
26. 10. 2026.Biscomm4.439 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions4.167 KM
26. 10. 2026.PC Market3.825 KM
26. 10. 2026.eKstore3.930 KM
25. 10. 2026.Biscomm4.439 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.289 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions4.167 KM
25. 10. 2026.eKstore3.930 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.639 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers4.135 KM
25. 10. 2026.MegaTechno3.599 KM
25. 10. 2026.PC Market3.825 KM
25. 10. 2026.Ekutak3.732 KM
24. 10. 2026.A1 Team3.289 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions4.167 KM
24. 10. 2026.Biscomm3.639 KM
24. 10. 2026.eKstore3.930 KM
24. 10. 2026.MegaTechno3.599 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers4.135 KM
24. 10. 2026.PC Market3.825 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.