Škrtica.
BOSCH 2in1 Usisivač UNLIMITED7Usisvanje i pranje,ProHygienic,2 zamjenjive baterije, 40min rad ECO

BOSCH 2in1 Usisivač UNLIMITED7Usisvanje i pranje,ProHygienic,2 zamjenjive baterije, 40min rad ECO

Kategorija: Mali kućanski aparati · Brend: Bosch

od 989 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 989 KM (najviša uporediva 1.279 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Ekutak Na stanju 28. 10. 2026. 989 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 989 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 989 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.072 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 8. 8. 2026. 1.092 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.115 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.278 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.279 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 4. 9. 2026. 1.065 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.131 KM Kupi

Specifikacije

PNBCS712HYG5
TipŠtapni
ean4242005436996
BrandBosch
BrendBosch
Barkod4242005436996
Garancija24M
ProizvođačBosch
Garancija-olx24
Boja UsisivačBijela
Grupa proizvodaUSISIVACI
Izvorna kategorijaUsisivači
Količina na stanju2

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp1.131 KM
28. 10. 2026.ProComp1.131 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.278 KM
28. 10. 2026.MegaTechno989 KM
28. 10. 2026.eKstore989 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.072 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.115 KM
28. 10. 2026.Ekutak989 KM
27. 10. 2026.ProComp1.131 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.278 KM
27. 10. 2026.MegaTechno989 KM
27. 10. 2026.eKstore989 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.072 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.115 KM
27. 10. 2026.Ekutak989 KM
26. 10. 2026.ProComp1.131 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.278 KM
26. 10. 2026.MegaTechno989 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.072 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.115 KM
26. 10. 2026.Ekutak989 KM
26. 10. 2026.eKstore989 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.278 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.072 KM
25. 10. 2026.ProComp1.131 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
25. 10. 2026.Biscomm983 KM
25. 10. 2026.MegaTechno989 KM
25. 10. 2026.eKstore989 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.115 KM
25. 10. 2026.Ekutak989 KM
24. 10. 2026.ProComp1.131 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
24. 10. 2026.Biscomm983 KM
24. 10. 2026.MegaTechno989 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.115 KM
24. 10. 2026.Ekutak989 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.