Škrtica.
BOSCH električni štednjak Serie 4|, A, 66L, BIJELI EcoCleanDirect, Display

BOSCH električni štednjak Serie 4|, A, 66L, BIJELI EcoCleanDirect, Display

Kategorija: Pećnice · Brend: Bosch

od 1.399 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.399 KM (najviša uporediva 2.039 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 1.399 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.579 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 7. 8. 2026. 1.688 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.709 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.742 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.780 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.038 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.039 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.725 KM Kupi

Specifikacije

PNHKR39C220
BojaBijela
BrandBosch
BrendBosch
Barkod4242005042036
Garancija2 godine
Snaga (W)10800 W
ProizvođačBosch
Širina (cm)60
Dimenzije (mm)600 x 850 x 600 (mm)
Tip štednjakaStaklokeramička ploča
Grupa proizvodaSPORET
Energetska KlasaA
Energetska klasaA
Izvorna kategorijaBijela tehnika > Električni šporeti, ploče i rerne
Količina na stanju1

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
28. 10. 2026.eKstore1.579 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.038 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.399 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.709 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.780 KM
28. 10. 2026.PC Market1.742 KM
28. 10. 2026.ProComp1.725 KM
27. 10. 2026.ProComp1.725 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.709 KM
27. 10. 2026.eKstore1.579 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.038 KM
27. 10. 2026.MegaTechno1.399 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.780 KM
27. 10. 2026.PC Market1.742 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.038 KM
26. 10. 2026.ProComp1.725 KM
26. 10. 2026.eKstore1.579 KM
26. 10. 2026.PC Market1.742 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.038 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.709 KM
25. 10. 2026.ProComp1.725 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.568 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.780 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.399 KM
25. 10. 2026.PC Market1.742 KM
25. 10. 2026.eKstore1.579 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.568 KM
24. 10. 2026.MegaTechno1.399 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.780 KM
24. 10. 2026.PC Market1.742 KM
24. 10. 2026.eKstore1.579 KM
24. 10. 2026.ProComp1.725 KM
23. 10. 2026.ProComp1.725 KM
23. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
23. 10. 2026.eKstore1.579 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.568 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.