Škrtica.
BOSCH pećnica Serie 6| CRNA, A, PIROLIZA, AutoPilot 30,71L,AirFry, Teleskopska vodilica, 10 progra

BOSCH pećnica Serie 6| CRNA, A, PIROLIZA, AutoPilot 30,71L,AirFry, Teleskopska vodilica, 10 progra

Kategorija: Pećnice · Brend: Bosch

od 1.034 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.034 KM (najviša uporediva 1.919 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.034 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.054 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.079 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.233 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 1.379 KM Kupi
Ekutak Na stanju 28. 10. 2026. 1.479 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.539 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.585 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.919 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.570 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.619 KM Kupi
Giga Nema na stanju 15. 9. 2026. 1.508 KM Kupi

Specifikacije

PNHBA234EB3
ean4242005465606
BojaCrna
BrandBosch
BrendBosch
Barkod4242005464241
Garancija2 godine
Snaga (W)3600 W
Boja RerneCrna
ProizvođačBosch
Tip pećniceUgradbena
Garancija-olx24
Zapremina (l)71 lit
Funkcije RerneVentilatorska
Garancija Oven2G
Grupa proizvodaUGRRERNE
Energetska KlasaA
Energetska klasaA
Izvorna kategorijaUgradbene rerne
Broj Funkcija Rerne7
Količina na stanju8
Zapremina Rerne (L)71
Energetska Klasa_RernaA+

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Ekutak1.479 KM
28. 10. 2026.ProComp1.619 KM
28. 10. 2026.ProComp1.091 KM
28. 10. 2026.ProComp1.619 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.919 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.239 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.919 KM
28. 10. 2026.eKstore1.539 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.034 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.379 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.233 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.079 KM
28. 10. 2026.PC Market1.054 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.570 KM
27. 10. 2026.ProComp1.619 KM
27. 10. 2026.ProComp1.091 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.919 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.239 KM
27. 10. 2026.ProComp1.619 KM
27. 10. 2026.ProComp1.091 KM
27. 10. 2026.ProComp1.619 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.919 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.239 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.570 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.919 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.233 KM
27. 10. 2026.eKstore1.539 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.079 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.034 KM
27. 10. 2026.PC Market1.054 KM
27. 10. 2026.MegaTechno1.379 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.913 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.233 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.913 KM
26. 10. 2026.ProComp1.619 KM
26. 10. 2026.ProComp1.091 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.919 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.239 KM
26. 10. 2026.ProComp1.619 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.919 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.