Škrtica.
BOSCH perilica posuđa Serie 4| A, 14 setova, Escajg ladica, EfficientDry,42dB,9 L

BOSCH perilica posuđa Serie 4| A, 14 setova, Escajg ladica, EfficientDry,42dB,9 L

Kategorija: Mašine za pranje posuđa · Brend: Bosch

od 1.579 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.579 KM, ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 25. 10. 2026. 1.579 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 25. 10. 2026. 1.679 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 1.807 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.819 KM Kupi
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 1.819 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 24. 7. 2026. 1.905 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.955 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 2.181 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 15. 7. 2026. 1.694 KM Kupi

Specifikacije

PNSMI6ECS12E
ean4242005371266
BrandBosch
BrendBosch
Barkod4242005502363
Garancija24M
ProizvođačBosch
Garancija-olx24
Grupa proizvodaSUDOMASINE
Izvorna kategorijaBijela tehnika > Kućanski aparati > Mašine za suđe
Količina na stanju3

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Biscomm2.181 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.360 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.002 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.819 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.181 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.360 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.002 KM
26. 10. 2026.eKstore1.819 KM
26. 10. 2026.PC Market1.955 KM
26. 10. 2026.eKstore1.629 KM
25. 10. 2026.Ekutak1.819 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.181 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.360 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.002 KM
25. 10. 2026.eKstore1.819 KM
25. 10. 2026.PC Market1.955 KM
25. 10. 2026.eKstore1.629 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.579 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.679 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.181 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.360 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.002 KM
16. 10. 2026.Ekutak1.819 KM
16. 10. 2026.Biscomm1.678 KM
16. 10. 2026.Biscomm1.816 KM
16. 10. 2026.Biscomm1.540 KM
16. 10. 2026.eKstore1.819 KM
16. 10. 2026.eKstore1.629 KM
16. 10. 2026.PC Market1.955 KM
16. 10. 2026.MegaTechno1.579 KM
16. 10. 2026.No Limit Technology1.679 KM
2. 8. 2026.eKstore1.689 KM
2. 8. 2026.PC Market1.864 KM
2. 8. 2026.PC Market1.959 KM
2. 8. 2026.eKstore1.819 KM
2. 8. 2026.eKstore1.629 KM
2. 8. 2026.No Limit Technology1.762 KM
2. 8. 2026.No Limit Technology1.946 KM
2. 8. 2026.No Limit Technology1.617 KM
2. 8. 2026.CPU Infotech1.807 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.