Škrtica.
BOSCH Robotski UsisivačSpotless 2, 25.000 Pa; 360 LiDAR navigacija; Bijeli

BOSCH Robotski UsisivačSpotless 2, 25.000 Pa; 360 LiDAR navigacija; Bijeli

Kategorija: Mali kućanski aparati · Brend: Bosch

od 1.299 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.299 KM (najviša uporediva 1.689 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.299 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 1.299 KM Kupi
Ekutak Na stanju 28. 10. 2026. 1.299 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.414 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.475 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.689 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.427 KM Kupi

Specifikacije

ean4242005587308
BrandBosch
Garancija24 mjeseca
ProizvođačBosch
Garancija-olx24
Izvorna kategorijaUsisivači

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp1.427 KM
28. 10. 2026.ProComp1.427 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.689 KM
28. 10. 2026.eKstore1.299 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.414 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.475 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.299 KM
28. 10. 2026.Ekutak1.299 KM
27. 10. 2026.ProComp1.427 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.689 KM
27. 10. 2026.eKstore1.299 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.414 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.475 KM
27. 10. 2026.MegaTechno1.299 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.299 KM
26. 10. 2026.ProComp1.427 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.414 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.689 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.475 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.299 KM
26. 10. 2026.MegaTechno1.299 KM
26. 10. 2026.eKstore1.299 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.414 KM
25. 10. 2026.ProComp1.427 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.689 KM
25. 10. 2026.eKstore1.299 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.475 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.299 KM
25. 10. 2026.Ekutak1.299 KM
24. 10. 2026.ProComp1.427 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.689 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.475 KM
24. 10. 2026.MegaTechno1.299 KM
24. 10. 2026.Ekutak1.299 KM
24. 10. 2026.eKstore1.299 KM
23. 10. 2026.eKstore1.299 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.689 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.475 KM
23. 10. 2026.Ekutak1.299 KM
23. 10. 2026.MegaTechno1.299 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.