Škrtica.

BOSCH Robotski UsisivačSpotless 2, 27.000 Pa;Valjkasti mop,360 LiDAR navigacija

Kategorija: Mali kućanski aparati · Brend: Bosch

od 1.599 KM

Ponude iz 6 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.599 KM (najviša uporediva 2.079 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (6)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.599 KM Kupi
Ekutak Na stanju 28. 10. 2026. 1.599 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 1.599 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.740 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.815 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 2.079 KM Kupi

Specifikacije

ean4242005599677
BrandBosch
Garancija24 mjeseca
ProizvođačBosch
Garancija-olx24
Izvorna kategorijaUsisivači

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.079 KM
28. 10. 2026.eKstore1.599 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.740 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.815 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.599 KM
28. 10. 2026.Ekutak1.599 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.079 KM
27. 10. 2026.eKstore1.599 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.740 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.815 KM
27. 10. 2026.MegaTechno1.599 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.599 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.079 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.740 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.815 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.599 KM
26. 10. 2026.MegaTechno1.599 KM
26. 10. 2026.eKstore1.599 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.740 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.079 KM
25. 10. 2026.eKstore1.599 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.815 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.599 KM
25. 10. 2026.Ekutak1.599 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.079 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.815 KM
24. 10. 2026.MegaTechno1.599 KM
24. 10. 2026.Ekutak1.599 KM
24. 10. 2026.eKstore1.599 KM
23. 10. 2026.eKstore1.599 KM
23. 10. 2026.A1 Team2.079 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.815 KM
23. 10. 2026.Ekutak1.599 KM
23. 10. 2026.MegaTechno1.599 KM
22. 10. 2026.eKstore1.599 KM
22. 10. 2026.A1 Team2.079 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.815 KM
22. 10. 2026.Ekutak1.599 KM
22. 10. 2026.MegaTechno1.599 KM
21. 10. 2026.A1 Team2.079 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.