Škrtica.
BOSCH Robotski UsisivačSpotless Advenced +, 11.000 Pa 360 LiDAR navigacija…

BOSCH Robotski UsisivačSpotless Advenced +, 11.000 Pa 360 LiDAR navigacija…

Kategorija: Mali kućanski aparati · Brend: Bosch

od 1.180 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.180 KM (najviša uporediva 1.408 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.180 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.203 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.203 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.230 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.408 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.175 KM Kupi

Specifikacije

PNBCRD2W
BrandBosch
BrendBosch
Barkod4242005525775
Garancija24M
ProizvođačBosch
Grupa proizvodaUSISIVACI
Izvorna kategorijaUsisivaci
Količina na stanju15

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ABC Shop1.175 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.408 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.230 KM
28. 10. 2026.eKstore1.199 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.180 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.199 KM
28. 10. 2026.PC Market1.203 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.175 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.408 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.230 KM
27. 10. 2026.eKstore1.199 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.180 KM
27. 10. 2026.MegaTechno1.199 KM
27. 10. 2026.PC Market1.203 KM
26. 10. 2026.ABC Shop1.175 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.180 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.230 KM
26. 10. 2026.MegaTechno1.199 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.408 KM
26. 10. 2026.PC Market1.203 KM
26. 10. 2026.eKstore1.199 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.408 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.180 KM
25. 10. 2026.ABC Shop1.175 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.083 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.230 KM
25. 10. 2026.eKstore1.199 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.199 KM
25. 10. 2026.PC Market1.203 KM
24. 10. 2026.ABC Shop1.175 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.083 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.230 KM
24. 10. 2026.MegaTechno1.199 KM
24. 10. 2026.PC Market1.203 KM
24. 10. 2026.eKstore1.199 KM
23. 10. 2026.ABC Shop1.175 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.083 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.230 KM
23. 10. 2026.eKstore1.199 KM
23. 10. 2026.MegaTechno1.199 KM

Povezani proizvodi