Škrtica.
Canon skener DR-S250N

Canon skener DR-S250N

Kategorija: Printeri i skeneri · Brend: Canon

od 1.040 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.040 KM (najviša uporediva 1.351 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.040 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.040 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.065 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 1.123 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 1.161 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.213 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.259 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.351 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.351 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.015 KM Kupi
Imtec Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.035 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.144 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-6383C003AA
BojaPoslovna upotreba
BrendCANON
GrupaDokument skeneri
KompletPoslovna upotreba
Namjenaposlovna upotreba
Dimenzije50 str/min
Garancija12M
Na stanju10
KategorijaSkeneri
Rezolucija600 dpi
PovezivanjeUSB, mreža
Garancija mj12 mjeseci
ProizvođačCANON
Brzina čitanjaCIS
Brzina skeniranja50 str/min
Izvorna kategorijaDokument skeneri
Dimenzije Š x D x V291 x 267 x 242 (odlagač zatvoren)
Broj stranica za ispisStolni skener
Dnevni kapacitet skeniranjado 9000 dokumenata
Automatsko obostrano skeniranjeDa
Maksimalna dimenzija skeniranjaA4

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.Imtec1.035 KM
28. 10. 2026.ProComp1.144 KM
28. 10. 2026.Imtec1.035 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.259 KM
28. 10. 2026.eKstore1.351 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.213 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.015 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.351 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.123 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.065 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.161 KM
28. 10. 2026.PC Market1.040 KM
27. 10. 2026.eKstore1.351 KM
27. 10. 2026.ProComp1.144 KM
27. 10. 2026.Imtec1.035 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.259 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.213 KM
27. 10. 2026.Mitalex1.123 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.015 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.351 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.065 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.161 KM
27. 10. 2026.PC Market1.040 KM
26. 10. 2026.ProComp1.144 KM
26. 10. 2026.Imtec1.035 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.259 KM
26. 10. 2026.Mitalex1.123 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.213 KM
26. 10. 2026.ABC Shop1.015 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.351 KM
26. 10. 2026.eKstore1.351 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.065 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.161 KM
26. 10. 2026.PC Market1.040 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.501 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.351 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.501 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.213 KM
25. 10. 2026.ProComp1.144 KM
25. 10. 2026.Imtec1.035 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.