Škrtica.
COMTRADE workstation U7 A1000265kf,Z890,32GB DDR5,A1000 8GB,SSD 1TB M.2, Chieftec + 650W gold

COMTRADE workstation U7 A1000265kf,Z890,32GB DDR5,A1000 8GB,SSD 1TB M.2, Chieftec + 650W gold

Kategorija: Desktop računari

od 3.311 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 3.311 KM (najviša uporediva 3.985 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.311 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 3.393 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.485 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 3.511 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.739 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.930 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 3.930 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 3.985 KM Kupi

Specifikacije

BrandCT Computers
BrendCT Computers
MB_PCGigabyte
CPU_PCIntel
PSU_PC650W
pa_cpuIntel Core Ultra 7
Memorija32GB (1x32GB)
Garancija2 godine
Napajanje650W
DISC_NO_PC1
Grafika PCNvidia
SLOT_NO_PC4
pa_grafikaNVIDIA Professional
Broj diskova1
Broj jezgara20
DISC_TYPE_PCSSD
Display Port3
Grafička PCNVIDIA RTX A1000
ProizvođačCT Computers
TIP memorijeDDR5-4800
VGA Brend PCnVIDIA
Tip procesoraCore Ultra 7
Frekvencija PC3.9 GHz
Interni HDD PCM.2
Tip hard diskaSSD
DISPLAY_PORT_PC3
Model procesora265
PC ram memorija32 GB
VGA Memorija PC8GB GDDR6
pa_ram-memorija32 GB
pa_rom-memorija1 TB
Format kućištamidi tower
PC tip grafičkeNvidia
Procesor - brandIntel
RAM broj slotova4
Broj Jezgri CPU-A20
Grafička karticaNvidia
PC memorija diska1 TB
Čipset računalaZ890
Model procesora PC265
Format Kućišta PCmidi tower
Napajanje računala650W
Tip diska računalaSSD
Kapacitet hard diska1 TB
Radni takt procesora3.9 GHz
Brand matične pločeGigabyte
Broj jezgri procesora20
DisplayPort računala3
Frekvencija računala3.9 GHz
Hard disk - InterfejsM.2
Broj diskova računala1
Tip Memorije RačunaraDDR5-4800
Brand grafičke karticenVIDIA
Chipset matične pločeZ890
Model grafičke karticeNVIDIA RTX A1000
Tip procesora računalaCore Ultra 7
Unutarnji disk računalaM.2
Matična ploča računalaGigabyte
Format kućišta računalamidi tower
Memorija grafičke kartice8GB GDDR6

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team3.739 KM
28. 10. 2026.eKstore3.393 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.511 KM
28. 10. 2026.Biscomm3.985 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology3.311 KM
28. 10. 2026.MegaTechno3.930 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers3.485 KM
28. 10. 2026.Ekutak3.930 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.739 KM
27. 10. 2026.Biscomm3.985 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.511 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology3.311 KM
27. 10. 2026.eKstore3.393 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers3.485 KM
27. 10. 2026.MegaTechno3.930 KM
27. 10. 2026.Ekutak3.930 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.739 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology3.311 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers3.485 KM
26. 10. 2026.MegaTechno3.930 KM
26. 10. 2026.Ekutak3.930 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.985 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.511 KM
26. 10. 2026.eKstore3.393 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology3.311 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.985 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.739 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.511 KM
25. 10. 2026.eKstore3.393 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.065 KM
25. 10. 2026.MegaTechno3.930 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers3.485 KM
25. 10. 2026.Ekutak3.930 KM
24. 10. 2026.A1 Team3.739 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions3.511 KM
24. 10. 2026.Biscomm3.065 KM
24. 10. 2026.eKstore3.393 KM
24. 10. 2026.MegaTechno3.930 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers3.485 KM
24. 10. 2026.Ekutak3.930 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.