Škrtica.
CORSAIR DDR5 32GB (2x16GB) RGB6000MT/s, VENGEANCE, CL38EXPO, XMP

CORSAIR DDR5 32GB (2x16GB) RGB6000MT/s, VENGEANCE, CL38EXPO, XMP

Kategorija: Ostalo · Brend: Corsair

od 1.175 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.175 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 1.175 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 24. 7. 2026. 1.200 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 16. 10. 2026. 1.275 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.300 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 26. 10. 2026. 1.340 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 1.463 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.500 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 25. 10. 2026. 1.500 KM Kupi
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 1.500 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.319 KM Kupi

Specifikacije

PNCMH32GX5M2B6000Z38
ean840440438601
BrandCorsair
BrendCorsair
Barkod840440422181
MemorijaDIMM
Garancija3 godine
ProizvođačCorsair
TIP memorijeDDR5
Tip MemorijeDDR5
Tip memorijeDDR5
Garancija-olx36
Kapacitet [GB]32
Format MemorijeDIMM
Format memorijeDIMM
Grupa proizvodaMEMORIJE
Radni takt [MHz]6000
Izvorna kategorijaRam Memorije
Kapacitet Memorije32GB
Kapacitet memorije32GB
Kapiacitet memorije32GB
Količina na stanju1.0000
Frekvencija memorije6000MHz

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.319 KM
27. 10. 2026.ProComp1.319 KM
26. 10. 2026.ProComp1.319 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.500 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.463 KM
26. 10. 2026.PC Market1.300 KM
26. 10. 2026.eKstore1.500 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.340 KM
25. 10. 2026.Ekutak1.500 KM
25. 10. 2026.PC Market1.300 KM
25. 10. 2026.eKstore1.500 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.340 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.500 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.463 KM
25. 10. 2026.ProComp1.319 KM
24. 10. 2026.ProComp1.319 KM
23. 10. 2026.ProComp1.319 KM
22. 10. 2026.ProComp1.319 KM
21. 10. 2026.ProComp1.319 KM
20. 10. 2026.ProComp1.319 KM
19. 10. 2026.ProComp1.319 KM
18. 10. 2026.ProComp1.319 KM
17. 10. 2026.ProComp1.319 KM
16. 10. 2026.ProComp1.319 KM
16. 10. 2026.Ekutak1.500 KM
16. 10. 2026.Biscomm1.170 KM
16. 10. 2026.eKstore1.500 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions1.340 KM
16. 10. 2026.MegaTechno1.500 KM
16. 10. 2026.No Limit Technology1.275 KM
15. 10. 2026.ProComp1.319 KM
14. 10. 2026.ProComp1.319 KM
13. 10. 2026.ProComp1.319 KM
12. 10. 2026.ProComp1.319 KM
6. 10. 2026.ProComp1.319 KM
5. 10. 2026.ProComp1.319 KM
4. 10. 2026.ProComp1.319 KM
3. 10. 2026.ProComp1.319 KM
1. 10. 2026.ProComp1.319 KM
30. 9. 2026.ProComp1.319 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.