Škrtica.
DELL Inspiron 15 laptop LDC15255-A117 REFURBISHED

DELL Inspiron 15 laptop LDC15255-A117 REFURBISHED

Kategorija: Laptopi · Brend: Dell

od 1.139 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.139 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Refabrikovano Na stanju 28. 10. 2026. 1.139 KM Kupi
RedBit Solutions Refabrikovano Na stanju 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
No Limit Technology Refabrikovano Na stanju 28. 10. 2026. 1.216 KM Kupi
A1 Team Na stanju 2. 8. 2026. 1.249 KM Kupi
Drinex Computers Refabrikovano Na stanju 28. 10. 2026. 1.255 KM Kupi
ABC Shop Refabrikovano Dostupnost nepoznata 14. 9. 2026. 1.159 KM Kupi
Monitori.ba Refabrikovano Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
Igre.ba Refabrikovano Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
Printeri.ba Refabrikovano Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
ProComp Refabrikovano Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.271 KM Kupi
TehnoKing Refabrikovano Dostupnost nepoznata 14. 7. 2026. 1.383 KM Kupi

Specifikacije

CPUAMD
RAM16GB
BrandDELL
CPU tipRyzen 7
Garancija12 mjeseci
ProizvođačDell
Kapacitet diska512GB
Dijagonala(inch)15.6
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.No Limit Technology1.216 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.255 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.199 KM
28. 10. 2026.iConnect1.139 KM
28. 10. 2026.Igre.ba1.199 KM
28. 10. 2026.ProComp1.271 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.199 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.199 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.255 KM
27. 10. 2026.ProComp1.271 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba1.199 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba1.199 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.199 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.216 KM
27. 10. 2026.iConnect1.139 KM
27. 10. 2026.Igre.ba1.199 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.216 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.255 KM
26. 10. 2026.iConnect1.139 KM
26. 10. 2026.Igre.ba1.199 KM
26. 10. 2026.ProComp1.271 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba1.199 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba1.199 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.199 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.216 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.255 KM
25. 10. 2026.ProComp1.271 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba1.199 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba1.199 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.199 KM
25. 10. 2026.iConnect1.139 KM
25. 10. 2026.Igre.ba1.199 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.255 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.199 KM
24. 10. 2026.iConnect1.139 KM
24. 10. 2026.Igre.ba1.199 KM
24. 10. 2026.ProComp1.271 KM
24. 10. 2026.Monitori.ba1.199 KM
24. 10. 2026.Printeri.ba1.199 KM
23. 10. 2026.ProComp1.271 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.