Škrtica.
DELL Inspiron 15 laptop LDC15255-A407BLK/16GB

DELL Inspiron 15 laptop LDC15255-A407BLK/16GB

Kategorija: Laptopi · Brend: Dell

od 1.169 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.169 KM (najviša uporediva 1.259 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Na stanju 28. 10. 2026. 1.169 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.218 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.259 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.273 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 14. 7. 2026. 1.290 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi

Specifikacije

CPUAMD
RAM16GB
BrandDELL
CPU tipRyzen 5
Garancija12 mjeseci
ProizvođačDell
Kapacitet diska512GB
Dijagonala(inch)15.6
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team1.199 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.359 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.218 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.259 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.199 KM
28. 10. 2026.iConnect1.169 KM
28. 10. 2026.ProComp1.273 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.199 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.199 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba1.199 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.199 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.359 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.199 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.359 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.259 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba1.199 KM
27. 10. 2026.ProComp1.273 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba1.199 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba1.199 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.199 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.199 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.218 KM
27. 10. 2026.iConnect1.169 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.359 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.218 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.259 KM
26. 10. 2026.iConnect1.169 KM
26. 10. 2026.ProComp1.273 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba1.199 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba1.199 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.199 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.199 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.359 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.199 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.218 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.359 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.259 KM
25. 10. 2026.ProComp1.273 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba1.199 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba1.199 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.