Škrtica.
DJI Avata 360 Motion Fly More Combo (DJI Goggles N3)

DJI Avata 360 Motion Fly More Combo (DJI Goggles N3)

Kategorija: Kamere · Brend: DJI

od 1.899 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.899 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 16. 10. 2026. 1.899 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 16. 10. 2026. 2.005 KM Kupi
PC Market Na stanju 16. 10. 2026. 2.045 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 16. 10. 2026. 2.051 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 24. 7. 2026. 2.159 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 2.469 KM Kupi
Fontele.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.899 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 13. 7. 2026. 2.089 KM Kupi

Specifikacije

BrandDJI
BrendDJI
Garancija24 mj.
ProizvođačDJI
Izvorna kategorijaDRONOVI

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
27. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.469 KM
26. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.469 KM
25. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
24. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
23. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
22. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
21. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
20. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
19. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
18. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
17. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
16. 10. 2026.Biscomm1.899 KM
16. 10. 2026.PC Market2.045 KM
16. 10. 2026.MegaTechno1.899 KM
16. 10. 2026.No Limit Technology2.051 KM
16. 10. 2026.IMEL Shop2.005 KM
16. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
15. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
14. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
13. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
12. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
11. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
6. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
5. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
4. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
3. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
1. 10. 2026.Fontele.ba1.899 KM
30. 9. 2026.Fontele.ba1.899 KM
29. 9. 2026.Fontele.ba1.899 KM
28. 9. 2026.Fontele.ba1.899 KM
27. 9. 2026.Fontele.ba1.899 KM
26. 9. 2026.Fontele.ba1.899 KM
25. 9. 2026.Fontele.ba1.899 KM
24. 9. 2026.Fontele.ba1.899 KM
23. 9. 2026.Fontele.ba1.899 KM
22. 9. 2026.Fontele.ba1.899 KM
21. 9. 2026.Fontele.ba1.899 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.