Škrtica.
DJI Osmo 360 II LRC

DJI Osmo 360 II LRC

Kategorija: Kamere · Brend: DJI

od 1.209 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.209 KM (najviša uporediva 1.579 KM), ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 26. 10. 2026. 1.209 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 26. 10. 2026. 1.317 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 26. 10. 2026. 1.375 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 1.475 KM Kupi
A1 Team Na stanju 26. 10. 2026. 1.579 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.325 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 22. 10. 2026. 1.469 KM Kupi

Specifikacije

BrandDJI
BrendDJI
Garancija24m
ProizvođačDJI
Izvorna kategorijaFotoaparati
Video snimanje (rezolucija)Ostalo

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.ProComp1.325 KM
26. 10. 2026.ProComp1.329 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.579 KM
26. 10. 2026.MegaTechno1.209 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.375 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.317 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.475 KM
26. 10. 2026.ProComp1.325 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.469 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.281 KM
25. 10. 2026.ProComp1.325 KM
25. 10. 2026.ProComp1.329 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.209 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.317 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.469 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.281 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.317 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.475 KM
25. 10. 2026.ProComp1.325 KM
25. 10. 2026.ProComp1.329 KM
25. 10. 2026.ProComp1.325 KM
25. 10. 2026.ProComp1.329 KM
25. 10. 2026.ProComp1.325 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.579 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.209 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.375 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.209 KM
24. 10. 2026.ProComp1.325 KM
24. 10. 2026.ProComp1.329 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.579 KM
24. 10. 2026.MegaTechno1.209 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.375 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.209 KM
24. 10. 2026.ProComp1.325 KM
23. 10. 2026.ProComp1.325 KM
23. 10. 2026.ProComp1.329 KM
23. 10. 2026.ProComp1.325 KM
23. 10. 2026.ProComp1.329 KM
23. 10. 2026.ProComp1.325 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.579 KM

Povezani proizvodi