Škrtica.
DJI Osmo 360 II Standard Combo

DJI Osmo 360 II Standard Combo

Kategorija: Kamere · Brend: DJI

od 1.169 KM

Ponude iz 6 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.169 KM (najviša uporediva 1.519 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (6)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 1.169 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 1.234 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.274 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.329 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.519 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.344 KM Kupi

Specifikacije

BrandDJI
ProizvođačDJI
Izvorna kategorijaAkcione kamere

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team1.519 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.329 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.274 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.169 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop1.234 KM
28. 10. 2026.ProComp1.344 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.519 KM
27. 10. 2026.MegaTechno1.169 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.329 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.274 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop1.234 KM
27. 10. 2026.ProComp1.344 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.519 KM
26. 10. 2026.MegaTechno1.169 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.329 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.274 KM
26. 10. 2026.ProComp1.344 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.274 KM
25. 10. 2026.ProComp1.344 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.519 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.169 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.329 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.519 KM
24. 10. 2026.MegaTechno1.169 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.329 KM
24. 10. 2026.ProComp1.344 KM
23. 10. 2026.ProComp1.344 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.519 KM
23. 10. 2026.MegaTechno1.169 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.329 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.519 KM
22. 10. 2026.MegaTechno1.169 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.329 KM
22. 10. 2026.ProComp1.344 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.519 KM
21. 10. 2026.MegaTechno1.169 KM
21. 10. 2026.Drinex Computers1.329 KM
21. 10. 2026.ProComp1.344 KM
20. 10. 2026.A1 Team1.519 KM
20. 10. 2026.MegaTechno1.169 KM

Povezani proizvodi