Škrtica.
DJI Osmo 360 Standard Combokamera, 1/1.3" CMOS, 360 stab4k do 120fps, 1770mAh kap. baterije

DJI Osmo 360 Standard Combokamera, 1/1.3" CMOS, 360 stab4k do 120fps, 1770mAh kap. baterije

Kategorija: Kamere · Brend: DJI

od 1.110 KM

Ponude iz 4 trgovine. Najniža dostupna cijena: 1.110 KM (najviša uporediva 1.279 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (4)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.110 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.279 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.060 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.126 KM Kupi

Specifikacije

Garancija24 mjeseci
ProizvođačDJI
Izvorna kategorijaFoto aparati

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.110 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.060 KM
28. 10. 2026.ProComp1.126 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.110 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.060 KM
27. 10. 2026.ProComp1.126 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.110 KM
26. 10. 2026.ABC Shop1.060 KM
26. 10. 2026.ProComp1.126 KM
25. 10. 2026.ProComp1.126 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.110 KM
25. 10. 2026.ABC Shop1.060 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.110 KM
24. 10. 2026.ABC Shop1.060 KM
24. 10. 2026.ProComp1.126 KM
23. 10. 2026.ProComp1.126 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.110 KM
23. 10. 2026.ABC Shop1.060 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.110 KM
22. 10. 2026.ABC Shop1.060 KM
22. 10. 2026.ProComp1.126 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
21. 10. 2026.Drinex Computers1.110 KM
21. 10. 2026.ABC Shop1.060 KM
21. 10. 2026.ProComp1.126 KM
20. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
20. 10. 2026.Drinex Computers1.110 KM
20. 10. 2026.ABC Shop1.060 KM
20. 10. 2026.ProComp1.126 KM
19. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
19. 10. 2026.Drinex Computers1.110 KM
19. 10. 2026.ABC Shop1.060 KM
19. 10. 2026.ProComp1.126 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.