Škrtica.
DJI RS 4Gimbal za kameru

DJI RS 4Gimbal za kameru

Kategorija: Kamere · Brend: DJI

od 1.110 KM

Ponude iz 5 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.110 KM (najviša uporediva 1.818 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (5)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.110 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.135 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.299 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.818 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.149 KM Kupi

Specifikacije

BrendDJI
Garancija24 mjeseci
ProizvođačDJI
Izvorna kategorijaDodatna oprema

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.149 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.299 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.818 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.135 KM
28. 10. 2026.PC Market1.110 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.299 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.818 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.135 KM
27. 10. 2026.PC Market1.110 KM
27. 10. 2026.ProComp1.149 KM
26. 10. 2026.ProComp1.149 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.299 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.818 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.135 KM
26. 10. 2026.PC Market1.110 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.818 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.299 KM
25. 10. 2026.Biscomm999 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.135 KM
25. 10. 2026.PC Market1.110 KM
25. 10. 2026.ProComp1.149 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.299 KM
24. 10. 2026.Biscomm999 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.135 KM
24. 10. 2026.PC Market1.110 KM
24. 10. 2026.ProComp1.149 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.299 KM
23. 10. 2026.Biscomm999 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.135 KM
23. 10. 2026.PC Market1.110 KM
23. 10. 2026.ProComp1.149 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.299 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.135 KM
22. 10. 2026.PC Market1.110 KM
22. 10. 2026.Biscomm999 KM
22. 10. 2026.ProComp1.149 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.299 KM
21. 10. 2026.PC Market1.110 KM
21. 10. 2026.ProComp1.149 KM
21. 10. 2026.Biscomm999 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.