Škrtica.
Electrolux pećnica LOE8P38Z

Electrolux pećnica LOE8P38Z

Kategorija: Pećnice · Brend: Electrolux

od 950 KM

Ponude iz 14 trgovina. Najniža dostupna cijena: 950 KM (najviša uporediva 1.213 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (14)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Tehnolix Na stanju 28. 10. 2026. 950 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 981 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 981 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.005 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 1.006 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 1.102 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.147 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.149 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.213 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.213 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 4. 8. 2026. 1.081 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.099 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.099 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.149 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-LOE8P38Z
BojaUgradbena
BrendElectrolux
KompletUgradbena
DimenzijeCrna
Garancija5L
Na stanju10
KategorijaRerne
ProizvođačElectrolux
Brzina čitanjaA+
Izvorna kategorijaBijela tehnika
Broj stranica za ispis72 l

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Tehnolix950 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.147 KM
28. 10. 2026.eKstore1.213 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.102 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.149 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.005 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.213 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop1.006 KM
28. 10. 2026.PC Market981 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.099 KM
28. 10. 2026.Techno Shop1.099 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH1.149 KM
27. 10. 2026.Techno Shop1.099 KM
27. 10. 2026.Tehnolix950 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH1.149 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.149 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.147 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.099 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.102 KM
27. 10. 2026.eKstore1.213 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.005 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.213 KM
27. 10. 2026.PC Market981 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop1.006 KM
26. 10. 2026.ABC Shop1.099 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.147 KM
26. 10. 2026.Techno Shop1.099 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH1.149 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.213 KM
26. 10. 2026.Tehnolix950 KM
26. 10. 2026.PC Market981 KM
26. 10. 2026.eKstore1.213 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.034 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.102 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.034 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.147 KM
25. 10. 2026.Techno Shop1.099 KM
25. 10. 2026.Tehnolix950 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH1.149 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.149 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.