Škrtica.
EPSON Laserski Projektor EB-L260F

EPSON Laserski Projektor EB-L260F

Kategorija: Ostalo · Brend: Epson

od 2.398 KM

Ponude iz 14 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.398 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (14)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 2.398 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 2.462 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 2.639 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 2.675 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 2.750 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.888 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 2.959 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 3.520 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 3.520 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.585 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.099 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.099 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.099 KM Kupi
Imtec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.459 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-V11HA69080
BojaOd 4600 do 6000 lumena
BrendEPSON
GrupaOstalo
KompletOd 4600 do 6000 lumena
GlasnostNormalno: 37 dB (A) - Štedljivo: 27 dB (A)
Kontrast2.500.000 : 1
DimenzijeFHD, 1920 x 1080
GarancijaUSB 2.0-A, USB 2.0, RS-232C, Ethernet sučelje (100 Base-TX/10 Base-T), Wi-Fi Direct, VGA ulaz (2x), VGA izlaz, Kompozitn
Na stanju10
KategorijaProjektori
RezolucijaFHD, 1920 x 1080
PriključciUSB 2.0-A, USB 2.0, RS-232C, Ethernet sučelje (100 Base-TX/10 Base-T), Wi-Fi Direct, VGA ulaz (2x), VGA izlaz, Kompozitn
Garancija mj60 Mjeseci U servisu ili 12.000 h
OsvjetljenjeOd 4600 do 6000 lumena
ProizvođačEPSON
Brzina čitanjaLaser
Format projekcije16:9
Izvorna kategorijaProjektori
Dodatne informacijeAir filter, Ceiling mount, Modul za upravljanje i povezivanje, Kamera za dokumente, Vanjski zvučnik, Safety wire set, Su
Bežično povezivanjeDa
Dimenzije Š x D x V325? x 299 x 90 mm
Broj stranica za ispis4600 lumena
Povezivanje pored HDMIWireless
Osvjetljenje Dodatni info4600 lumena

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.959 KM
28. 10. 2026.Imtec3.459 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.888 KM
28. 10. 2026.eKstore3.520 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.520 KM
28. 10. 2026.ABC Shop2.585 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba2.639 KM
28. 10. 2026.Mitalex2.675 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba3.099 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba3.099 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.750 KM
28. 10. 2026.PC Market2.462 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba3.099 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.959 KM
27. 10. 2026.Imtec3.459 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.888 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.520 KM
27. 10. 2026.ABC Shop2.585 KM
27. 10. 2026.eKstore3.520 KM
27. 10. 2026.Mitalex2.675 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba2.639 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.750 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba3.099 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba3.099 KM
27. 10. 2026.PC Market2.462 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba3.099 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.959 KM
26. 10. 2026.Imtec3.459 KM
26. 10. 2026.ABC Shop2.585 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba2.639 KM
26. 10. 2026.Mitalex2.675 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba3.099 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.750 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba3.099 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba3.099 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.888 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.520 KM
26. 10. 2026.eKstore3.520 KM
26. 10. 2026.PC Market2.462 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.888 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.