Škrtica.
EPSON Projektor CO-FH02

EPSON Projektor CO-FH02

Kategorija: Ostalo · Brend: Epson

od 1.271 KM

Ponude iz 20 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.271 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (20)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.271 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 20. 10. 2026. 1.399 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.437 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.445 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 1.503 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 1.513 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.538 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.579 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.679 KM Kupi
Tehnomag Dostupnost nepoznata 9. 9. 2026. 1.313 KM Kupi
Electronic Dostupnost nepoznata 1. 10. 2026. 1.335 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.393 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.459 KM Kupi
Imtec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.459 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.459 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.459 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.460 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 19. 10. 2026. 1.799 KM Kupi
iConnect Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.459 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.459 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-V11HA85040
BojaDo 3300 lumena
BrandEpson
BrendEPSON
GrupaOstalo
KompletDo 3300 lumena
DimenzijeFHD, 1920 x 1080
Garancija12
Na stanju5
Zvučnici5 W
KategorijaProjektori
RezolucijaFHD, 1920 x 1080,
PovezivanjeHDMI, wireless
PriključciUSB 2.0-A, USB 2.0, Powered USB, HDMI
Tehnologija3LCD
Garancija mj24 Mjeseci U servisu
OsvjetljenjeDo 3300 lumena
ProizvođačEPSON
Trajanje lampeUHE, 188 W, 6.000 h Vijek trajanja, 12.000 h Vijek trajanja (u štednom načinu rada),
Brzina čitanja3LCD
Format projekcije16:9
Izvorna kategorijaPotrošačka tehnika > Video projektori
Dodatne informacijeAndroid TV dongle, Glavni uređaj, Kabel za napajanje, Vodič za brz početak rada, Daljinski upravljač uklj. baterije, Upu
Bežično povezivanjeDa
Dimenzije Š x D x V320? x 211 x 87 mm (širina x dubina x visina)
Broj stranica za ispis3000 lumena
Povezivanje pored HDMIWireless
Osvjetljenje Dodatni info3000 lumena

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.393 KM
28. 10. 2026.ProComp1.506 KM
28. 10. 2026.ProComp1.393 KM
28. 10. 2026.ProComp1.506 KM
28. 10. 2026.ProComp1.393 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.459 KM
28. 10. 2026.ProComp1.506 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.579 KM
28. 10. 2026.ProComp1.393 KM
28. 10. 2026.ProComp1.506 KM
28. 10. 2026.ProComp1.393 KM
28. 10. 2026.ProComp1.506 KM
28. 10. 2026.Imtec1.459 KM
28. 10. 2026.ProComp1.393 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.459 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.679 KM
28. 10. 2026.ProComp1.506 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.445 KM
28. 10. 2026.eKstore1.579 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.579 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.460 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.503 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.513 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba1.459 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba1.459 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.538 KM
28. 10. 2026.iConnect1.459 KM
28. 10. 2026.PC Market1.437 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba1.459 KM
27. 10. 2026.ProComp1.393 KM
27. 10. 2026.ProComp1.506 KM
27. 10. 2026.ProComp1.393 KM
27. 10. 2026.ProComp1.506 KM
27. 10. 2026.ProComp1.393 KM
27. 10. 2026.ProComp1.506 KM
27. 10. 2026.ProComp1.393 KM
27. 10. 2026.ProComp1.506 KM
27. 10. 2026.Imtec1.459 KM
27. 10. 2026.ProComp1.393 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.459 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.