Škrtica.
EPSON Projektor EB-2250U

EPSON Projektor EB-2250U

Kategorija: Ostalo · Brend: Epson

od 1.942 KM

Ponude iz 16 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.942 KM (najviša uporediva 3.501 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (16)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 1.942 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.980 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.980 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 2.127 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 2.151 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 2.215 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.243 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 2.379 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 3.501 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 3.501 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.080 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.142 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.999 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.999 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.999 KM Kupi
Imtec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.499 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-V11H871040
BojaPoslovni
BrendEPSON
GrupaOstalo
KompletPoslovni
Glasnost39 dB (A)
Kontrast15.000 : 1
Dimenzije3LCD
Garancija60M
Na stanju5
KategorijaProjektori
RezolucijaWUXGA, 1920x1200
PriključciUSB 2.0 tipa A, USB 2.0 tipa B, RS-232C, Ethernet sučelje (100 Base-TX/10 Base-T), VGA ulaz (2x),
Garancija mj60 mjeseci; Garancija na lampu 60 mjeseci ili 1000 sati
OsvjetljenjeOd 4600 do 6000 lumena
ProizvođačEPSON
Brzina čitanja5000 Lumena
Format projekcije16:10
Izvorna kategorijaProjektori
Dodatne informacijeKlizač za isključivanje slike i tona, Automatsko uključivanje, Automatski odabir ulaza, Auto ispravljanje iskrivljenja,
Bežično povezivanjeOpciono
Dimenzije Š x D x V377? x 291 x 110 mm
Broj stranica za ispisOd 4600 do 6000 lumena
Povezivanje pored HDMIEthernet
Rezolucija Dodatni infoFull HD
Priključci Dodatni infoVGA izlaz, HDMI ulaz (2x), Kompozitni ulaz, RGB ulaz (2x), RGB izlaz, MHL, Stereo miniutičnica za audioizlaz
Osvjetljenje Dodatni info5000 Lumena
Dodatne informacija Dodatni infoPrezentacija gestama, Mrežna administracija, OSD funkcija kopiranja, PC Free projekcija

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp2.142 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.379 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.243 KM
28. 10. 2026.eKstore3.501 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.501 KM
28. 10. 2026.ABC Shop2.080 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba2.127 KM
28. 10. 2026.Mitalex2.151 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba2.999 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba2.999 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop1.942 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.215 KM
28. 10. 2026.PC Market1.980 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba2.999 KM
28. 10. 2026.Imtec3.499 KM
27. 10. 2026.ProComp2.142 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.379 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.243 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.501 KM
27. 10. 2026.ABC Shop2.080 KM
27. 10. 2026.eKstore3.501 KM
27. 10. 2026.Mitalex2.151 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba2.127 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.215 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop1.942 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba2.999 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba2.999 KM
27. 10. 2026.PC Market1.980 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba2.999 KM
27. 10. 2026.Imtec3.499 KM
26. 10. 2026.ProComp2.142 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.379 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.501 KM
26. 10. 2026.ABC Shop2.080 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba2.127 KM
26. 10. 2026.Mitalex2.151 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba2.999 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.215 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba2.999 KM
26. 10. 2026.IMEL Shop1.942 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.