Škrtica.
EPSON Projektor EH-TW7000 4K

EPSON Projektor EH-TW7000 4K

Kategorija: Ostalo · Brend: Epson

od 2.312 KM

Ponude iz 15 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.312 KM (najviša uporediva 2.826 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (15)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 2.312 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 8. 8. 2026. 2.356 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.479 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 2.512 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.585 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.712 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.779 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.826 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 2.826 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.429 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.499 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.499 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.499 KM Kupi
Imtec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.669 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.777 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-V11H961040
BojaDo 3300 lumena
BrendEPSON
GrupaOstalo
KompletDo 3300 lumena
GlasnostNormalno: 32 dB (A) - Štedljivo: 24 dB (A)
Kontrast40.000 : 1
Dimenzije4K UHD, 3840 x 2160
GarancijaUSB 2.0-A (2x), USB 2.0 Mini-B, HDMI ulaz (2x), Izlazni priključak za utičnicu, Bluetooth
Na stanju1
KategorijaProjektori
Rezolucija4K UHD, 3840 x 2160
PriključciUSB 2.0-A (2x), USB 2.0 Mini-B, HDMI ulaz (2x), Izlazni priključak za utičnicu, Bluetooth
Garancija mj24 Mjeseci U servisu, Žarulja: 36 Mjeseci ili 3.000 h
OsvjetljenjeDo 3300 lumena
ProizvođačEPSON
Brzina čitanja3LCD
Format projekcije16:9
Izvorna kategorijaProjektori
Dodatne informacijePodešavanje 3D dubine, 4K poboljšanje, Interpolacija okvira, Vodoravno i okomito ispravljanje trapezoidne slike, Quick C
Bežično povezivanjeNe, samo opciono
Dimenzije Š x D x V410? x 310 x 157 mm (širina x dubina x visina)
Broj stranica za ispis3000
Povezivanje pored HDMIWireless - opciono
Osvjetljenje Dodatni info3000

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Imtec2.669 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH2.777 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.779 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.712 KM
28. 10. 2026.eKstore2.826 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.826 KM
28. 10. 2026.ABC Shop2.429 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba2.479 KM
28. 10. 2026.Mitalex2.512 KM
28. 10. 2026.Printeri.ba2.499 KM
28. 10. 2026.Monitori.ba2.499 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.585 KM
28. 10. 2026.PC Market2.312 KM
28. 10. 2026.Laptopi.ba2.499 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH2.777 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.779 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.712 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.826 KM
27. 10. 2026.ABC Shop2.429 KM
27. 10. 2026.eKstore2.826 KM
27. 10. 2026.Mitalex2.512 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba2.479 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.585 KM
27. 10. 2026.Printeri.ba2.499 KM
27. 10. 2026.Monitori.ba2.499 KM
27. 10. 2026.PC Market2.312 KM
27. 10. 2026.Laptopi.ba2.499 KM
27. 10. 2026.Imtec2.669 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH2.777 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.779 KM
26. 10. 2026.ABC Shop2.429 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba2.479 KM
26. 10. 2026.Mitalex2.512 KM
26. 10. 2026.Printeri.ba2.499 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.585 KM
26. 10. 2026.Monitori.ba2.499 KM
26. 10. 2026.Laptopi.ba2.499 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.712 KM
26. 10. 2026.Imtec2.669 KM
26. 10. 2026.PC Market2.312 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.