Škrtica.
Fotoaparat CANON R10 + RF-S 18-150 IS STM

Fotoaparat CANON R10 + RF-S 18-150 IS STM

Kategorija: Kamere · Brend: Canon

od 2.272 KM

Ponude iz 13 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.272 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (13)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
IMEL Shop Na stanju 16. 9. 2026. 2.272 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 21. 9. 2026. 2.317 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 2.317 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 16. 9. 2026. 2.445 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 16. 9. 2026. 2.485 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.625 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 2.733 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 16. 9. 2026. 3.119 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 6. 10. 2026. 2.367 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.539 KM Kupi
Giga Nema na stanju 15. 9. 2026. 2.957 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.979 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 3.119 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-5331C048AA
ISO100 – 32 000
BlicE-TTL II
Bojaiznad 24 mil pixela
BrendCANON
GrupaBez zrcala
Kompletiznad 24 mil pixela
PunjačLC-E17E
BaterijaLP-E17
ProcesorDIGIC X
DimenzijeWiFi/Bluetooth
GarancijaDA
Na stanju2
KategorijaDigitalni fotoaparati
Rezolucijaiznad 24 mil pixela
Garancija mj24 mjeseca
ProizvođačCanon
Brzina čitanja7,5 cm (2,95'')
Sadržaj kutijetijelo, objektiv, punjač, baterija
Brzina zatvarača30-1/4000 s
Dimenzije zaslona7,5 cm (2,95'')
Dodatna povezivostWiFi/Bluetooth
Izvorna kategorijaFotoaparati
Memorijska karticaSD/SDHC/SDXC i UHS-II
Rezolucija snimanja4K
Dimenzije Š x D x V122,5 x 87,8 x 83,4 mm
Broj stranica za ispis24,2 MP
Rezolucija Dodatni info24,2 MP

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.979 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.625 KM
28. 10. 2026.Mitalex2.733 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.119 KM
28. 10. 2026.ABC Shop2.539 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.979 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.625 KM
27. 10. 2026.Mitalex2.733 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.119 KM
27. 10. 2026.ABC Shop2.539 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.625 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.119 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.625 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.979 KM
25. 10. 2026.Mitalex2.733 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.152 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.119 KM
25. 10. 2026.ABC Shop2.539 KM
24. 10. 2026.Mitalex2.733 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.979 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions3.119 KM
24. 10. 2026.Biscomm2.152 KM
24. 10. 2026.ABC Shop2.539 KM
23. 10. 2026.A1 Team2.979 KM
23. 10. 2026.Mitalex2.733 KM
23. 10. 2026.Biscomm2.152 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions3.119 KM
23. 10. 2026.ABC Shop2.539 KM
22. 10. 2026.A1 Team2.979 KM
22. 10. 2026.Mitalex2.733 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions3.119 KM
22. 10. 2026.ABC Shop2.539 KM
22. 10. 2026.Biscomm2.152 KM
21. 10. 2026.A1 Team2.979 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions3.119 KM
21. 10. 2026.Mitalex2.733 KM
21. 10. 2026.ABC Shop2.539 KM
21. 10. 2026.Biscomm2.152 KM
20. 10. 2026.A1 Team2.979 KM
20. 10. 2026.Mitalex2.733 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.