Škrtica.
Fotoaparat CANON R100 RFS18-45 + RFS55-210 IS STM

Fotoaparat CANON R100 RFS18-45 + RFS55-210 IS STM

Kategorija: Kamere · Brend: Canon

od 1.567 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.567 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 1. 8. 2026. 1.567 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.776 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 1.807 KM Kupi
Mitalex Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.816 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.901 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.945 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.981 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.059 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.246 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.246 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.737 KM Kupi
Giga Nema na stanju 15. 9. 2026. 1.674 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-6052C036AA
ISOAutomatski: 100 – 12 800, H: 25 600
Blicda
BojaCrna
BrendCANON
GrupaBez zrcala
Kompletiznad 24 mil pixela
PunjačLC-E17E
BaterijaLP-E17
ProcesorDIGIC 8
DimenzijeWiFi/Bluetooth
GarancijaDA
Na stanju1
KategorijaDigitalni fotoaparati
Rezolucijaiznad 24 mil pixela
Garancija mj24 mjeseca
ProizvođačCanon
Nagib zaslonane
Brzina čitanja7,5 cm (2,95'')
Brzina zatvarača30-1/4000 s
Dimenzije zaslona7,5 cm (2,95'')
Dodatna povezivostWiFi/Bluetooth
Izvorna kategorijaFotoaparati
Memorijska karticaSD, SDHC, SDXC (UHS-I kompatibilnost)
Rezolucija snimanja4K
Dimenzije Š x D x V116,3 x 85,5 x 68,8 mm
Broj stranica za ispisPribl. 24,1 megapiksela
Rezolucija Dodatni infoPribl. 24,1 megapiksela

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.059 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.369 KM
28. 10. 2026.ProComp1.737 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.776 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.816 KM
28. 10. 2026.eKstore2.246 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.246 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.981 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.945 KM
28. 10. 2026.PC Market1.901 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop1.807 KM
28. 10. 2026.ProComp1.882 KM
27. 10. 2026.ProComp1.882 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.369 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.776 KM
27. 10. 2026.Mitalex1.968 KM
27. 10. 2026.eKstore2.246 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.246 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.981 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.945 KM
27. 10. 2026.PC Market1.901 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop1.807 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.776 KM
26. 10. 2026.ProComp1.882 KM
26. 10. 2026.eKstore2.246 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.246 KM
26. 10. 2026.PC Market1.901 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.776 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.369 KM
25. 10. 2026.ProComp1.882 KM
25. 10. 2026.Mitalex1.968 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.455 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.246 KM
25. 10. 2026.eKstore2.246 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.945 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.981 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop1.807 KM
25. 10. 2026.PC Market1.901 KM
24. 10. 2026.Mitalex1.968 KM
24. 10. 2026.ProComp1.882 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.