Škrtica.
Fotoaparat CANON R50 BK+RF-S18-45+RF75-300

Fotoaparat CANON R50 BK+RF-S18-45+RF75-300

Kategorija: Kamere · Brend: Canon

od 1.723 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.723 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.723 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 4. 10. 2026. 1.777 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 1. 10. 2026. 1.819 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 1. 10. 2026. 1.853 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.952 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 1. 10. 2026. 2.100 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.715 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 6. 10. 2026. 1.760 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 1. 10. 2026. 1.999 KM Kupi
Mitalex Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.846 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.100 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.209 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-5811C150BA
ISOAutomatski: 100 – 12 800, H: 25 600
BojaCrna
BrendCANON
GrupaBez zrcala
Kompletiznad 24 mil pixela
PunjačLC-E17E
BaterijaLP-E17
ProcesorDIGIC X
DimenzijeWiFi/Bluetooth
GarancijaDA
Na stanju3
KategorijaDigitalni fotoaparati
Rezolucijaiznad 24 mil pixela
Garancija mj24 mjeseca
ProizvođačCanon
Nagib zaslonaDa
Brzina čitanja7,5 cm (2,95'')
Sadržaj kutijeBody, objektiv, punjač, baterija
Brzina zatvaračaMehanički: 30 – 1/4000 s, Elektronički: 30 – 1/8000
Dimenzije zaslona7,5 cm (2,95'')
Dodatna povezivostWiFi/Bluetooth
Izvorna kategorijaFotoaparati
Memorijska karticaSD/SDHC/SDXC i UHS-I
Rezolucija snimanja4K
Dimenzije Š x D x V116,3 x 85,5 x 68,8 mm
Broj stranica za ispis24,2
Rezolucija Dodatni info24,2

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.209 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.846 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.952 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.100 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.715 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.209 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.952 KM
27. 10. 2026.Mitalex1.846 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.100 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.715 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.952 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.100 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.952 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.209 KM
25. 10. 2026.Mitalex1.846 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.600 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.100 KM
25. 10. 2026.ABC Shop1.715 KM
24. 10. 2026.Mitalex1.846 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.209 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.100 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.600 KM
24. 10. 2026.ABC Shop1.715 KM
23. 10. 2026.A1 Team2.209 KM
23. 10. 2026.Mitalex1.846 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.600 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions2.100 KM
23. 10. 2026.ABC Shop1.715 KM
22. 10. 2026.A1 Team2.209 KM
22. 10. 2026.Mitalex1.846 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions2.100 KM
22. 10. 2026.ABC Shop1.715 KM
22. 10. 2026.Biscomm1.600 KM
21. 10. 2026.A1 Team2.209 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions2.100 KM
21. 10. 2026.Mitalex1.846 KM
21. 10. 2026.ABC Shop1.715 KM
21. 10. 2026.Biscomm1.600 KM
20. 10. 2026.A1 Team2.209 KM
20. 10. 2026.Mitalex1.846 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.