Škrtica.
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-150 S

Fotoaparat CANON R50 + RFS18-150 S

Kategorija: Kamere · Brend: Canon

od 2.099 KM

Ponude iz 13 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.099 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (13)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
IMEL Shop Na stanju 14. 10. 2026. 2.099 KM Kupi
PC Market Na stanju 15. 10. 2026. 2.141 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 2.141 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 14. 10. 2026. 2.259 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 2.286 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 14. 10. 2026. 2.351 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.425 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 2.706 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.125 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 2.187 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 14. 10. 2026. 2.499 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.589 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.671 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-5811C095AA
ISOAutomatski 100 – 32 000 (u pomacima od 1/3 koraka ili cijelog koraka)ISO se može proširiti na H: 51 2006
BojaCrna
BrendCANON
GrupaBez zrcala
Kompletiznad 24 mil pixela
PunjačLC-E17E
BaterijaLP-E17
ProcesorDIGIC X
Dimenzije4K
Garancijakomplet sa jednim objektivom
Na stanju4
KategorijaDigitalni fotoaparati
Rezolucijaiznad 24 mil pixela
Garancija mj24 mjeseca
ProizvođačCanon
Nagib zaslonaDa
Brzina čitanjaWiFi/Bluetooth
Sadržaj kutijeBody, objektiv, punjač, baterija
Brzina zatvaračaMehanički: 30 – 1/4000 s (u koracima od 1/3), BulbElektronički: 30 – 1/8000 (u koracima od 1/3), Bulb
Dimenzije zaslona7,5 cm (2,95'')
Dodatna povezivostWiFi/Bluetooth
Izvorna kategorijaFotoaparati
Memorijska karticaSD/SDHC/SDXC i UHS-I
Rezolucija snimanja4K
Dimenzije Š x D x V116,3 x 85,5 x 68,8 mm
Broj stranica za ispis7,5 cm (2,95'')

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.589 KM
28. 10. 2026.eKstore2.706 KM
28. 10. 2026.Mitalex2.286 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.425 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.671 KM
28. 10. 2026.ABC Shop2.125 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.589 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.425 KM
27. 10. 2026.Mitalex2.286 KM
27. 10. 2026.eKstore2.706 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.671 KM
27. 10. 2026.ABC Shop2.125 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.425 KM
26. 10. 2026.eKstore2.706 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.425 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.589 KM
25. 10. 2026.Mitalex2.286 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.988 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.671 KM
25. 10. 2026.eKstore2.706 KM
25. 10. 2026.ABC Shop2.125 KM
24. 10. 2026.Mitalex2.286 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.589 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.671 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.988 KM
24. 10. 2026.ABC Shop2.125 KM
24. 10. 2026.eKstore2.706 KM
23. 10. 2026.A1 Team2.589 KM
23. 10. 2026.Mitalex2.286 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.988 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions2.671 KM
23. 10. 2026.eKstore2.706 KM
23. 10. 2026.ABC Shop2.125 KM
22. 10. 2026.A1 Team2.589 KM
22. 10. 2026.Mitalex2.286 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions2.671 KM
22. 10. 2026.eKstore2.706 KM
22. 10. 2026.ABC Shop2.125 KM
22. 10. 2026.Biscomm1.988 KM
21. 10. 2026.A1 Team2.589 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.